Philips sponsorem G2 Esports w 2020 roku

MMD, producent monitorów marki Philips, ogłasza nawiązanie współpracy z G2 Esports – jedną z najbardziej rozpoznawalnych organizacji w świecie e-sportu. Założył ją w 2013 roku Carlos “ocelote” Rodriguez. Ekipa G2 Esports zdobyła do tej pory ponad 94 nagrody w różnych grach e-sportowych. MMD ma wyłączną licencję na produkcję monitorów marki Philips, w tym zaprojektowanej z myślą o konsolach serii Momentum. Firma podjęła współpracę z G2 Esports, by wzmocnić swoją obecność w tym segmencie. Kontrakt sponsorski, który zaczął obowiązywać w styczniu 2020 r., dotyczy zespołów G2 Racing i G2 Rocket League.

Jesteśmy dumni, że łącząc swoje siły z G2 możemy wspierać społeczność e-sportową oraz sprawić, że gaming konsolowy stanie się bardziej ekscytujący, niż kiedykolwiek wcześniej. Zespół G2 Rocket League ciężko zapracował sobie na to, by być w miejscu, w którym się znajduje. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak daleko zajdą z naszym wsparciem w 2020 roku. Wyposażenie obiektów treningowych G2 w zoptymalizowane do użycia z konsolami monitory sprawi, że przygotowania do rozgrywek zespołów G2, szczególnie zespołu Rocket League, będą jeszcze efektywniejsze. Będziemy mogli również zbierać cenne uwagi na temat sprzętu od zawodników, dzięki czemu ulepszymy nasze kolejne produkty – mówi Stefan Sommer, dyrektor ds. marketingu i zarządzania w MMD.

W 2019 roku zespół G2 Rocket League dotarł do finałów zarówno turnieju DreamHack Montreal, jak i  Rocket League World Championships (RLCS Season 7). To pokazuje siłę G2 nie tylko w grach FPS czy MOBA, lecz także w tytułach sportowych.

Wbrew obiegowej opinii, zawodowi gracze – niezależnie od tego, czy grają online, czy w trybie single-player – oczekują zarówno płynnego, jak i znakomitego wizualnie doświadczenia z rozgrywki – mówi Carlos „ocelote” Rodriguez, CEO G2A Esports. Witamy na pokładzie markę Philips, z którą łączy nas zamiłowanie do innowacji.

Dodaj komentarz