Pakiet filmów na platformie Rakuten.tv przy zakupie telewizora Philips

Marka Philips TV & Sound przygotowała promocję dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup telewizora. Decydując się na urządzenie z wybranych serii, każdy klient otrzymuje voucher na pakiet filmów w serwisie VOD Rakuten.tv. Promocja trwa do 17 maja 2020 roku. W najnowszej promocji marki Philips TV & Sound przy zakupie dowolnego modelu z systemem Android z rocznika 2019 klienci otrzymają voucher na pakiet 10 filmów do wykorzystania w Rakuten.tv.

Propozycja sprawdzi się szczególnie teraz, gdy wiele osób nadrabia zaległości w oglądaniu ostatnich produkcji filmowych czy klasyków kina. Aby skorzystać z oferty, należy dokonać zakupu w jednym ze sklepów uczestniczących w promocji, a następnie zarejestrować paragon i odebrać kody do zrealizowania w serwisie.

Rakuten.tv to platforma VOD z filmami, serialami, dokumentami oraz kanałami informacyjnymi i sportowymi. W serwisie dostępny jest także dział z kinem familijnym. W Polsce platforma zadebiutowała w 2019 r. i sukcesywnie rozszerza swój repertuar. Wśród nowości dostępne są takie produkcje jak „Pewnego razu w Hollywood”, „Ad Astra”, „Joker” czy „Angry Birds 2”.

 

Wśród telewizorów biorących udział w promocji jest m.in. ciesząca się dużym zainteresowaniem konsumentów seria Philips Performance oraz wszystkie telewizory OLED z systemem Android, w tym model 804, który otrzymał nagrodę EISA w kategorii Best Buy OLED, a także OLED+934 i OLED+984 z system dźwięku od Bowers & Wilkins.

 

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach do 17 maja 2020 roku.

Szczegóły na stronie: www.philips.pl/rakutentv

Dodaj komentarz