Realme w sklepach stacjonarnych. Marka rozszerza sieć dystrybucji

Realme rozszerza współpracę z RTV EURO AGD. Od pierwszej połowy czerwca produkty realme będzie można kupić w 130 sklepach stacjonarnych sieci w całej Polsce. To kolejny krok marki w rozwoju sieci dystrybucji w Polsce. Na początek będą to modele realme 6 oraz realme C3. Realme oficjalnie zadebiutowało w Polsce 2 kwietnia br., prezentując swoje pierwsze produkty transmisji na żywo i kolejnych tygodniach poszerzało swoje portfolio. W ofercie marki znajdują się zarówno modele budżetowe (realme C3), flagowce (debiutujący niedawno realme X50 Pro 5G), jak i tzw. średniopółkowce, cieszące się dużą popularnością. Do ostatniej kategorii należy model realme 6 z ekranem 90 Hz, aparatem 64 MP, procesorem Helio G90T i szybkim ładowaniem 30W, co czyni go najlepszym wyborem w swojej klasie cenowej. W czerwcu realme wprowadzi do oficjalnej dystrybucji kolejne smartfony oraz urządzenia AIoT.

  • realme rozwija się bardzo szybko. W dystrybucji chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego mocno stawiamy na kanały online, ale sprzedaż stacjonarna również jest dla nas bardzo ważna. Rozszerzenie współpracy z RTV EURO AGD, największą siecią sklepów stacjonarnych w Polsce, to dla nas ważny krok strategiczny. Jesteśmy ambitni, Polska jest dla nas kluczowym rynkiem, dlatego do końca roku chcemy znaleźć się w TOP5 marek w Polsce sprzedających smartfony – mówi Jason Guo, dyrektor realme na Europę Wschodnią. – To nie jest też nasze ostatnie słowo, jeśli chodzi o rozwój sieci dystrybucyjnej. W naszych planach są kolejne współprace z największymi sprzedawcami – dodaje Jason Guo.

 

  • Stale rozszerzamy portfolio oferowanych produktów i wyszukujemy marki i rozwiązania, które mogą być interesujące dla polskich konsumentów. Zanim wprowadziliśmy do sprzedaży realme, obserwowaliśmy jego ekspansję na świecie, analizowaliśmy także parametry produktów. Realme jest dobrą ofertą dla naszego rynku, bo smartfony tej marki łączą ciekawy design, dobre wyposażenie techniczne z przystępną ceną, a takie rozwiązania klienci cenią – powiedział Mariusz Joachimiak, Szef Działu Handlowego w RTV EURO AGD. – Interesująco zapowiada się również premiera produktów z zakresu internetu rzeczy i sztucznej inteligencji (AIoT), dzięki którym użytkownicy realme będą mogli zbudować inteligentny ekosystem sterowany smartfonem.   

Dodaj komentarz