Urządzenia Philips TV & Sound ze wsparciem dla DTS Play-Fi

Marka Philips Tv & Sound informuje, że wszystkie jej produkty zyskają możliwość bezprzewodowego łączenia się i wspólnego odtwarzania treści w ramach usługi multiroom w oparciu o DTS Play-Fi. Jest to nowoczesny i otwarty system przesyłu sygnału audio pozwalający na bezprzewodowe odtwarzanie i kontrolowanie muzyki w całym domu, w każdym pomieszczeniu i z każdego głośnika. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi platformami streamingowymi DTS Play-Fi umożliwia też bezstratną transmisję audio w wysokiej jakości oraz bez opóźnień. W ten sposób kompatybilne produkty, takie jak telewizory, urządzenia przenośne, soundbary i głośniki, tworzą kompletny system rozrywki w całym domu, płynnie współdziałając ze sobą.

Pierwszymi modelami z oferty Philips TV & Sound ze wsparciem DTS Play-Fi są tegoroczne telewizory Philips OLED 805, OLED 855 oraz OLED 865 wyposażone w procesor działający w oparciu o sztuczną inteligencję. W kolejnym kroku marka będzie wprowadzać system DTS Play-Fi do wszystkich telewizorów z Androidem, których premiera rynkowa zaplanowana jest na 2020 rok, natomiast modele z oferty ubiegłorocznej już w drugiej połowie roku zyskają możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania.

 

Jesienią tego roku marka Philips TV & Sound planuje również wprowadzenie nowej gamy soundbarów i głośników bezprzewodowych opartych na DTS Play-Fi. W ten sposób konsumenci będą mogli samodzielnie stworzyć kompletny, łatwy w obsłudze i płynnie działający system strumieniowego przesyłania dźwięku w całym domu.

Dodaj komentarz