Xblitz GO SE w bardzo dobrej cenie. Promocja do końca marca!

Nie będziemy nikogo przekonywać, że posiadanie kamery samochodowej, to w dzisiejszych czasach dowód na odpowiedzialność. To dla każdego dobrego kierowcy rzecz oczywista. Na naszych drogach dzieje się dużo, nie zawsze z naszej winy, a posiadanie trzeciego oka i naocznego świadka wydarzenia bywa kluczowe podczas kontroli, wypadku czy podczas wizyty w ubezpieczalni.

Kamery samochodowe to temat szeroki i bardzo złożony, ale w rankingach popularności niezmiennie króluje jeden model – xblitz GO SE. Zobaczcie co oferuje oprócz nagrywania trasy. Mało tego! Do 31 marca z kodem GOSE032021 możecie kupić ją w EURO RTV AGD aż o 80 zł taniej!

Na każdą porę dnia i nocy

Rozdzielczość Full HD to świetna jakość nagrań w dzień. Ale samochodem poruszasz się nie tylko podczas słonecznych dni, kiedy widoczność nie jest ograniczona. Bywają dni pochmurne, kiedy zmrok zapada szybko, a wtedy łatwo o kolizję. Czy wtedy nagranie z kamery samochodowej musi być nieczytelne? Nie musi. Kamera xblitz GO SE posiada bardzo jasny obiektyw z przesłoną 1.7, a dzięki doświetlającym diodom na podczerwień zaskoczy Cię znakomitą jakością rejestrowanego obrazu zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku. Specjalny tryb nocny zapewnia przejrzystość nagrań i możliwość odczytania detali np. tablic rejestracyjnych samochodów, które brały udział w wydarzeniach na drodze.

Za szczegółowość nagrań odpowiada również nowoczesny sensor Sony IMX 323, który rejestruje znacznie więcej detali niż zwykła matryca HD.

Szeroki, jasny obiektyw i szklana soczewka

Kąt widzenia xblitz GO SE to aż 170 stopni. Takie pole widzenia pozwala na rejestrowanie szerszej perspektywy przed maską pojazdu – dwóch pasów jezdni oraz pobocza, a szklana soczewka zapewnia doskonałą jakość obrazu. Obiektyw wyposażono w przesłonę 1.7 co gwarantuje możliwość nagrywania nawet po zmroku.

Inteligentny czujnik przeciążeniowy G-sensor

Xblitz GO SE jest wyposażona w czujniki, które dają gwarancję, że każda kolizja, a nawet gwałtowniejsze hamowanie zostaną zarejestrowane. Choć kamera nagrywa w pętli, czyli starsze nagrania są nadpisywane nowszymi, to G-sensor zabezpiecza nagrania po wykryciu zderzenia lub gwałtownej zmiany prędkości pojazdu. Czułość czujnika można regulować z poziomu menu tak, by nie reagował na przykład na wyboje na drodze.

Tryb parkingowy

Tryb parkingowy w kamerze gwarantuje bezpieczeństwo nawet podczas postoju. Wykrywając wstrząs – na przykład podczas stłuczki pod blokiem czy na parkingu – kamera zaczyna nagrywać. Nie musisz być w środku, by kamera chroniła Twój pojazd. To idealne rozwiązanie, zwłaszcza w dużych miastach, gdzie najczęściej do drobnych stłuczek dochodzi na zatłoczonych parkingach pod centrami handlowymi. Kamera xblitz GO SE wykryje ruch w pobliżu auta i rozpocznie nagrywanie. Pamiętaj jednak, że tryb parkingowy wymaga stałego zasilania – kamera musi być podłączona do zasilanego gniazdka zapalniczki.

Jeśli obawiasz się, że taka funkcjonalność może wyładować Ci akumulator, uspokajamy – na to też jest sposób.  Zasilacz xblitz R5 Power zapewni kamerze stałe zasilanie, nawet gdy silnik samochodu będzie wyłączony. Dodatkowo możesz ustawić graniczne napięcie tak, by akumulator nie wyładował się całkowicie. Dzięki zasilaczowi możesz nie tylko podpiąć kamerę, ale także naładować telefon czy inne urządzenie – posiada bowiem, oprócz wejścia zapalniczki, także dwa porty USB.

Naszpikowana funkcjonalnością

  • Aktywny uchwyt. Co to takiego? To mocowanie z przyssawką do szyby na jednym końcu i złączem wielostykowym na drugim. Pozwala nie tylko na przymocowanie kamery i ustawienie jej pod odpowiednim kątem, ale także na stałe podjęcie zasilania do uchwytu, a nie bezpośrednio do kamery. Dzięki temu odpięcie kamery po skończonej jeździe to jeden ruch ręką. Bez plątania się w kablach i przewodach.
  • Podgląd live – na ekranie 2 cale masz zawsze podgląd obrazu w czasie rzeczywistym.
  • Duże przyciski nawigacyjne – łatwo i szybko ustawisz wybrane funkcje.
  • Port HDMI – możesz oglądać nagrania na telewizorze lub komputerze.
  • Mikrofon – kamera nagrywa dźwięki z wnętrza kabiny. Funkcję możesz oczywiście wyłączyć z poziomu menu.
  • Port USB – dodatkowe złącze zasilania.
  • Slot Micro SD – wygodny dostęp do karty pamięci mieszczących aż do 16 godzin nagrań (nagrywanie w pętli. Nowe filmy nadpisywane są na starszych nagraniach, z wyłączeniem filmów z kolizji – ochrona G-sensor).

W zestawie z kamerą xblitz GO SE znajduje się uchwyt mocujący, ładowarka samochodowa, przewód USB, czytnik kart micro SD oraz czytelna instrukcja obsługi.

Świetna jakość w promocyjnej cenie

Jeśli planujemy kupno kamery do samochodu warto skorzystać z obecnie trwającej promocji. Do końca marca z kodem GOSE032021 w EURO RTV AGD kamera jest tańsza aż o 80 zł! Finalnie więc kosztuje 269 zł. To bardzo dobra oferta zważając na to, że poza promocją sprzęt ten wyceniony jest na 349 zł.  

Dodaj komentarz