Western Digital prezentuje kolekcjonerski pakiet z dyskiem WD_BLACK SN750 SE dla fanów gry Battlefield 2042

Przygotuj się na totalną wojnę w Battlefield 2042 z marką WD_BLACK – firma Western Digital już dziś ujawniła szczegóły swojego pakietu z dyskiem WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD Battlefield 2042 dla PC. Western Digital i EA połączyły siły, aby zaoferować pakiet z limitowanej edycji fanom gry Battlefield w USA, Kanadzie i całej Europie. Gracze w wybranych krajach mogą już teraz zamawiać swój zestaw w sklepie Western Digital oraz u wybranych sprzedawców detalicznych w sugerowanej cenie detalicznej 114,99 USD (zestaw 500 GB*) i 179,99 USD w sugerowanej cenie detalicznej (1 TB*).

Pakiet PC Game Code WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD Battlefield 2042 jest idealny dla tych, którzy chcą wkroczyć do walki, rozszerzyć pamięć swojego komputera i zwiększyć ogólną wydajność dzięki prędkości odczytu sekwencyjnego do 3600 MB/s.** Oznacza to krótszy czasu wczytywania gry i więcej czasu na samo granie.

Pakiet z limitowanej edycji zawiera:

• dysk SSD WD_BLACK SN750 SE NVMe z motywem Battlefield 2042

• pełny kod do gry Battlefield 2042 w wersji standardowej na PC (gra Battlefield 2042 nie jest dostępna do pobrania wraz z kodem do czasu premiery gry 22 października 2021 r.)***

• dostęp do ekscytujących dodatków w przedsprzedaży, w tym zawartości w grze, przy użyciu kodu gry na PC przed udostępnieniem gry

„Reputacja marki WD_BLACK jako lidera w dziedzinie rozwiązań pamięci dla graczy oraz zaangażowanie w zapewnianie fanom gier najlepszych wrażeń podczas tej rozrywki skłoniło nas do nawiązania współpracy z Western Digital jako oficjalnym partnerem w zakresie pamięci dla graczy Battlefield 2042” – powiedział Kabir Kumar, Sr. Brand Director w EA.

„EA i DICE dokładają wszelkich starań, aby zapewnić graczom Battlefield jak najlepsze wrażenia z gry — jest to także misja, która napędza naszą markę – WD_BLACK” – powiedziała Susan Park, vice president of Product Marketing, Western Digital. „Battlefield 2042 wprowadza nowy, rozległy świat pełen wciągających map i dynamicznej rozgrywki do gatunku FPS i cieszymy się, że możemy być częścią tego śmiałego projektu.”

Specjalny film zapowiadający pakiet można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=d5xA0aoT0RM. Aby uzyskać więcej informacji o limitowanej edycji lub dowiedzieć się więcej o produktach WD_BLACK, odwiedź stronę www.WDBLACK.com.

*1 GB = 1 miliard bajtów i 1 TB = 1 bilion bajtów. Rzeczywista pojemność użytkownika może być mniejsza w zależności od środowiska operacyjnego.

**1 MB/s = 1 milion bajtów na sekundę. Na podstawie testów wewnętrznych; wydajność może się różnić w zależności od urządzenia hosta, warunków użytkowania, pojemności dysku i innych czynników.

****Pełne szczegóły dotyczące wykorzystania kodu do gier na PC można znaleźć tutaj: https://wdblack.com/redeem-bf

Dodaj komentarz