Start sprzedaży telewizorów z udoskonalonej serii Performance

Marka Philips TV & Sound wprowadza do sprzedaży kolejną generację cieszącej się popularnością serii Performance. Na polski rynek trafiają modele Philips 8506, Philips 8536 oraz Philips 8546, w których wprowadzono kilka nowych rozwiązań. Telewizory oferują w niewygórowanej cenie wszystko to, czego oczekują konsumenci od uniwersalnego sprzętu o szerokim zastosowaniu i charakterystyce z wyższej półki. 

Do sprzedaży trafiły telewizory LCD 4K z serii Philips Performance, które w tym roku są oznaczone symbolem 85×6 i zyskały kilka nowych rozwiązań. Wszystkie modele z gamy wyposażono w panel z matrycą DLED o szerokim spektrum barw. Za wysoką jakość obrazu odpowiada procesor Philips P5 poprawiający parametry w pięciu najważniejszych obszarach (kolory, kontrast, płynność ruchu, poprawa materiału źródłowego i ostrość obrazu) decydujących o klasie wyświetlanych treści. W ten sposób telewizory oferują głębię detalu, żywe kolory przy zachowaniu naturalnego odcienia skóry oraz płynny ruch, nawet podczas streamingu, co szczególnie docenią fani relacji sportowych oraz gracze.

Najważniejsze cechy telewizorów Philips Performance

Seria Performance jest odpowiedzią na oczekiwania ogromnej części konsumentów, którzy za niewygórowaną cenę poszukują sprzętu łączącego w sobie najważniejsze funkcje modeli z wyższej półki. Telewizory obsługują wszystkie liczące się standardy – HDR10+, HLG, a także Dolby Vision zapewniający kinowy obraz zgodny z oryginalnymi intencjami reżysera. Funkcja Micro Dimming PRO pozwala uzyskać głębszą czerń oraz żywsze kolory, a Natural Motion odpowiada za poprawę płynności obrazu.

Efekty wizualne wspiera przestrzenny dźwięk 3D o wyjątkowej czystości, szczegółowości i głębi, który zapewnia obsługa formatu Dolby Atmos. Wszystkie modele z nowej serii Performance wyposażono w trójstronny system Ambilight oraz Smart TV oparty na systemie Android w wersji 10 z dużą biblioteką aplikacji i treści na żądanie oraz z wbudowanym Asystentem Google i współpracujący z Alexą.

Co nowego w tym roku?

Wszystkie telewizory Philips Performance na rok 2021 posiadają HDMI 2.1 z funkcją e-ARC i trybem VRR poszerzającym możliwości funkcji Auto Low Latency obecnej w ubiegłorocznych modelach. Odświeżono również design serii i aktualnie urządzenia są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym i antracytowej szarości. Ekrany 43″, 50″, 58″ i 65″ wyposażono w obrotową podstawę w kształcie litery T, natomiast rozmiary 70″ i 75″ posiadają nóżki o przekroju trapezu. Serię charakteryzuje także super cienka obudowa z wąską ramką ze szczotkowanego aluminium.

Modele Philips 8506, Philips 8536 oraz Philips 8546, które trafiły na polski rynek, posiadają jasność ekranu na poziomie 400 nitów oraz oferują obsługę szerokiej palety barw (WCG – Wide Color Gamut). Dodatkowo urządzenia mają wbudowany system audio o mocy 20 W, a także wspierają bezprzewodowy przesył dźwięku DTS Play-Fi umożliwiający podłączenie do telewizora głośników znajdujących się w innych pomieszczeniach.

Pilot dołączany do tegorocznej serii jest w kolorze czarnym i posiada kilka przydatnych przycisków pozwalających na szybkie uruchomienie konkretnych funkcji (Ambilight, Netflix czy Google Assistant). W wybranych modelach posiada on na odwrocie klawiaturę QWERTY ułatwiającą wprowadzanie tekstu przy wyszukiwaniu treści VOD lub w sieci. Ponadto pilot posiada wbudowany mikrofon oraz sterowanie głosem włączane jednym przyciskiem.

Warianty serii Performance dostępne w polskiej dystrybucji:

Philips 8506 – podstawa w kolorze srebra

Philips 8536 – podstawa w kolorze srebra, pilot QWERTY

Philips 8546 – podstawa w kolorze antracytowej szarości

Telewizory z nowej serii Philips Performance dostępne są w rozmiarach 43, 50, 58, 65, 70 oraz 75 cali w cenach: 2899 zł za model 43”; 3699 zł za model 50”; 4299 zł za model 58”; 4899 zł za model 65”; 5499 zł za model 70” oraz 6499 zł za model 75”.

Dodaj komentarz