AGON by AOC kontynuuje partnerstwo
z G2 Esports

Marka AGON by AOC – przedłuża współpracę z organizacją G2 Esports. W ramach rozpoczętego w styczniu 2018 roku partnerstwa, zespoły grupy G2 Esports trenują i grają na najwyższych modelach z serii AGON PRO. Otrzymywane od e-sportowców informacje o sprzęcie są wykorzystywane do wprowadzania ulepszeń w nowych modelach monitorów producenta.

Owocne partnerstwo

Monitory AGON PRO są opracowywane z uwzględnieniem uwag i wskazówek od zawodników G2 Esports. Ta współpraca poskutkowała powstaniem modelu AGON PRO AG254FG. Jest to 24,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD i odświeżaniu 360 Hz. Monitor wspiera technologię NVIDIA Reflex Latency Analyzer. Daje ona graczom możliwość zmierzenia opóźnienia sprzętu i dostrojenia ustawień dla jak najlepszych osiągów. Kolejnym wynikiem kooperacji jest AGON PRO AG274QG. Jest to 27-calowy model, również z matrycą IPS, ale o rozdzielczości Quad HD i odświeżaniu 240 Hz. Wyposażono go w fizyczny moduł NVIDIA G-SYNC oraz wsparcie dla technologii VESA DisplayHDR 600. W komplecie z oboma monitorami dostarczana jest osłona przeciwodblaskowa, która minimalizuje refleksy z oświetlenia scenicznego stosowanego podczas zawodów w-sportowych.

Rozpoczynamy piąty rok współpracy z AGON by AOC. To niesamowite, patrząc na dynamikę zmian w świece e-sportu. Jest dla nas kluczowe aby nasi zawodnicy mieli do dyspozycji najlepszy sprzęt. Monitory AOC spełniają ten wymóg i cieszymy się, że w roku  2022 kontynuujemy wspólne działania komentuje Carlos „ocelote” Rodriguez, CEO G2 Esports.

Z tak znamienitym partnerem jak G2 Esports nasze dążenie w dostarczaniu e-sportowych monitorów najbardziej zagorzałym graczom stało się rzeczywistością. Ta współpraca pomogła nam w zrozumieniu ich potrzeb. Dzięki temu możemy opracowywać i zapewniać entuzjastom gamingu najnowocześniejszy sprzęt, który pomaga w osiąganiu zwycięstwwyjaśnia Stefan Sommer, dyrektor ds. marketingu i zarządzania biznesem w AOC International Europe.

G2 Gozen oraz teledysk

G2 Esports odnosi sukcesy w większości istotnych turniejów e-sportowych. Włączając w to League of Legends, CS:GO, Rocket League, Valorant i Rainbow Six Siege. Zawodnicy organizacji rywalizują też w Sim Racing, Apex Legends, Fortnite oraz Halo Infinite. Oprócz tego niedawno sformowano żeńską drużynę Valorant – G2 Gozen.

G2 Esports z powodzeniem weszło też w sektor rozrywkowy z utworem muzycznym „Our Way”. Jest to energetyczny kawałek power metalowy, w którym wspólnie ze zdobywcami nominacji wyróżnień Grammy występuje założyciel i CEO G2, Carlos “ocelote” Rodríguez.

Obraz zawierający tekst, osoba, komputer

Opis wygenerowany automatycznie

Więcej informacji:

https://eu.aoc.com/pl/gaming
https://g2esports.com

Dodaj komentarz