AGON by AOC globalnym liderem gamingowych marek monitorów

Marka monitorów gamingowych i akcesoriów − AGON by AOC – stała się światowym numerem 1 wyświetlaczy dla graczy. Jest to wynik raportu IDC Quarterly Gaming Tracker z czwartego kwartału 2022. Ta pozycja to skutek dążenia do dostarczania najlepszych wrażeń z grania oraz stosowania najnowszych technologii, takich jak MiniLED, czy zgodność z wymogami standardu VESA DisplayHDR 1400.

Zajęcie pozycji lidera wśród marek monitorów jest dla nas ekscytujące. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia sceny gamingowej oraz klientów na całym świecie. Ufają oni naszemu doświadczeniu w dostarczaniu świetnych produktów w dobrej cenie. Wraz z dalszym rozwojem będziemy wprowadzać na rynek innowacyjne i najnowocześniejsze produkty, dostosowane do preferencji zróżnicowanej społeczności graczy – mówi Anna Stefańczyk, dyrektor ds. globalnego marketingu AOC.

AGON by AOC jest kompleksową linią monitorów gamingowych. Dzięki trzem podkategoriom jest w stanie trafić do szerokiego grona graczy:

  • AOC GAMING: monitory przeznaczone dla graczy o każdym poziomie umiejętności. Od twórców treści i streamerów po tych, którzy lubią eksplorację i przygody. AOC GAMING to wysokiej jakości, wydajne monitory dla masowego odbiorcy. Zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych graczy. Przykładowe modele to 24G2SPU/BK, 25G3ZM/BK czy U28G2XU2/BK.

  • AGON: służy graczom, którzy aspirują do stania się gwiazdami sceny gamingowej, na wzór ulubionego streamera czy najlepszych graczy e-sportowych. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i przydatnym funkcjom dodatkowym, monitory AGON zapewniają płynne i wciągające wrażenia w grach sieciowych. Monitory AGON piątej generacji to m.in. najnowszy 32-calowy model AG325QZN/EU z częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 1 ms GtG. Dzięki takim parametrom urządzenia, refleksowi i szybkiemu podejmowaniu decyzji gracze mogą uwolnić swoje prawdziwe możliwości.

  • AGON PRO: stworzone z myślą o najbardziej wymagających graczach. Monitory AGON PRO są przeznaczone dla zawodowych twórców treści, influencerów i profesjonalnych zawodników e-sportowych, takich jak sponsorowane przez AGON by AOC zespoły G2 Esports, RNG i Furia Esports. Osoby te są napędzane przez współzawodnictwo, dążą do osiągnięcia sukcesów i poszukują zaawansowanych funkcji, szerokich możliwości, a także najwyższej jakości. Monitory AGON świetnie sprawdzają się w grach e-sportowych, shooterach czy tytułach MOBA. W ofercie marki znajdują się także specjalne modele takie jak AG275QXL z serii League of Legends. Monitory AGON PRO zostały wyposażone w najnowocześniejsze technologie, takie jak podświetlenie MiniLED zapewniające jasność szczytową 1000 nitów i strefy lokalnego wygaszania (AG274QZM) lub wysoką częstotliwość odświeżania do 360 Hz i narzędzia, takie jak NVIDIA Reflex Analyzer (AG254FG). Dzięki wbudowanym funkcjom, jak np. przełącznik KVM i łączność USB-C (AG324UX), modele te zwiększają produktywność twórców treści i profesjonalistów, podczas gdy dołączone dodatki: Screen Shield (w wybranych modelach) lub kontroler QuickSwitch, poprawiają wrażenia z gry, czy to na scenie podczas turniejów e-sportowych czy w zaciszu własnego salonu. Nadchodząca szósta generacja monitorów AGON PRO przyniesie graczom długo wyczekiwane technologie.

AGON by AOC składa serdeczne podziękowania społeczności graczy oraz klientom za zaufanie i ciągłe wsparcie. Odpowiedzialni za markę zobowiązują się do utrzymania nieustannego dążenia do innowacji, zapewniając, że gracze zostaną wyposażeni w najlepsze narzędzia do cieszenia się ulubionymi grami.

Dodaj komentarz