Steelseries prezentuje mysz dla graczy Sensei

SteelSeries, renomowany producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował dziś, w dniu otwarcia targów CeBIT 2012, mysz SteelSeries Sensei [RAW]. Urządzenie wyposażone jest w najlepsze w swojej klasie komponenty – m.in. przełączniki Omron oraz doskonały sensor laserowy – i charakteryzuje się współczynnikiem CPI  w zakresie 100-5700. Mysz jest przeznaczona zarówno dla graczy prawo-, jak i leworęcznych, doskonale pasuje do dłoni i wyposażono ją w trójstrefowe, w pełni konfigurowalne podświetlenie LED. Dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine użytkownicy mogą idealnie dopasować ją do swoich preferencji i stworzyć nieograniczoną liczbę profili.

“Gdy stworzyliśmy mysz SteelSeries Sensei, zdaliśmy sobie sprawę, że nawet jeśli usunęlibyśmy z tego modelu wyświetlacz LCD i niektóre opcje konfiguracyjne, to wciąż byłaby to naprawdę znakomita mysz dla graczy. Sensei [RAW] jest właśnie taką myszą – oferuje wszystkie najważniejsze cechy naszego najlepszego sprzętu (np. doskonały kształt, najlepsze komponenty) osobom, które z jakichś powodów nie chcą płacić za dodatkowe funkcje” – komentuje Kim Rom, szef marketingu SteelSeries – “Sensei [RAW] ma przeźroczysty spód – chcieliśmy w ten sposób wyraźnie dać do zrozumienia, że w przypadku tej myszy liczy się przede wszystkim to, co znajduje się wewnątrz”.

Mysz SteelSeries Sensei [RAW] będzie dostępna w dwóch wersjach. Dla graczy, którzy chcą mieć pewność, że odrobina potu na dłoni nie przeszkodzi im w rozgrywce, przeznaczona będzie wersja Rubberized pokryta elastyczną, odporną na pot, gumą, zapewniającą doskonały komfort użytkowania. W drugim wariancie – SteelSeries Sensei [RAW] Glossy – obudowa jest gładka i błyszcząca. Każda z wersji wyposażona jest w duże, teflonowe ślizgacze oraz 2-metrowy, odporny na skręcanie, kabel pokryty plecionką.

SteelSeries Sensei [RAW] Rubberized oraz Glossy będą dostępne na początku czerwca w ofercie SteelSeries Web Shop oraz w wybranych sklepach, w cenie 59,99 euro. Więcej informacji o urządzeniach znaleźć można na stronie http://steelseri.es/RAW, a także w profilach SteelSeries w serwisach Facebook oraz Twitter.

Dodaj komentarz