Premiera gry Renaissance Blood THD dla urządzeń z procesorem NVIDIA Tegra 3

Firma NVIDIA informuje, że długo oczekiwana gra Renaissance Blood THD jest od dzisiaj dostępna poprzez platformę TegraZone oraz w sklepie Google Play. Renaissance Blood THD jest strzelanką (first-person shooter) opartą na silniku Unreal 3 dla urządzeń mobilnych, której akcja rozgrywa się w epoce renesansu. Jest ona zaprojektowana specjalnie pod kątem procesora NVIDIA® Tegra 3® i zawiera złożone geometrycznie środowiska, tekstury w wysokiej rozdzielczości oraz wykorzystuje realistyczne i dynamiczne oświetlenie oraz symulacje fizyczne w czasie rzeczywistym.

Po śmierci Leonarda da Vinci bohaterowie epoki renesansu rozpoczęli walkę o zdobycie zaprojektowanej przez niego machiny. Posługując się potężnymi rodzajami broni z motywami odwołującymi się do różnych wynalazków Da Vinciego, gracz bierze udział w fascynującej rozgrywce, której reguły ustanawiają nauka i alchemia.

Cechy gry:

  • Zaprojektowana specjalnie pod kątem urządzeń wyposażonych w czterordzeniowy, mobilny superprocesor NVIDIA® Tegra 3® z 12-rdzeniowym układem graficznym oraz architekturą 4-PLUS-1, gwarantującą doskonałą wydajność i dużą żywotność baterii
  • Dynamiczne oświetlenie postaci oraz korekcja gamma zapewniającą bardziej realistyczne obliczenia światła
  • Interakcja z elementami otoczenia dzięki zaawansowanej symulacji fizyki

Przydatne linki:
TegraZone – http://www.tegrazone.com

Renaissance Blood THD na TegraZone – http://www.tegrazone.com/games/renbloodthd

Renaissance Blood THD na Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Bridea.NC.THD.RenaissanceBlood

Dodaj komentarz