Seria Acer Aspire M3 – wspaniałe funkcje dotykowe w wydajnym ultrabooku

Nie jest łatwo udoskonalić urządzenie, które jest już bardzo cienkie, bardzo lekkie, wydajne i wyposażone w bogaty zestaw funkcji zapewniających komfort użytkowania. Takiego właśnie zadania podjęła się firma Acer. Ultrabook® Acer Aspire M3 jest wyposażony w 10-punktowy ekran dotykowy, który pozwala na wyjątkowo wygodne nawigowanie oraz jest gotowy do współpracy z systemem Windows 8.

Niezwykle cienki i lekki – tylko 22 mm grubości i zaledwie 2,3 kg – Aspire M3 jest wyposażony w bezramkowy wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala, ułatwiający swobodne przeglądanie stron WWW oraz zapewniający większą radość z multimediów.

Dzięki eleganckiej i stylowej konstrukcji, Aspire M3 idealnie prezentuje się w sali konferencyjnej, jak i w kawiarni. Ponadto, procesor z najnowszej rodziny Intel® Core™ i dedykowany układ graficzny sprawiają, że ten Ultrabook® wspaniale spełnia oczekiwania entuzjastów gier. Aspire M3 jest pierwszym ultrabookiem firmy Acer wyposażonym w układ graficzny nowej generacji NVIDIA® GeForce® GT640M, który podczas najnowszych gier z bogatą grafiką zapewnia najwierniejsze odwzorowanie detali, idealną gładkość linii oraz naturalny wygląd animacji. Oczywiście, układ ten gwarantuje też płynne wyświetlanie przesyłanych strumieniowo filmów z Internetu.

Długi czas pracy bateryjnej jest standardową cechą notebooków z serii Acer Timeline. Pod tym względem model M3 nie jest wyjątkiem i zapewnia produktywność oraz multimedialną rozrywkę przez cały dzień. Ponadto, dzięki funkcji Acer Green Instant-On, umożliwiającej wznowienie pracy z trybu uśpienia w zaledwie 1,5 sekundy, Ultrabook spełnia oczekiwania osób prowadzących intensywny tryb życia. Co więcej, funkcja Acer Instant Connect nawiązuje połączenie z ulubionymi punktami dostępowymi w 2,5 sekundy.

W celu zapewnienia trwałości i wytrzymałości, elegancką obudowę Aspire M3 wykonano z aluminium. Z myślą o wygodzie użytkowania zastosowano natomiast czułą klawiaturę chiclet z wydzieloną klawiaturą numeryczną, pozwalającą na komfortowe pisanie, oraz duży tochpad zapewniający większą precyzję sterowania. Wbudowany akumulator jest w pełni zintegrowany z konstrukcją, co pozwoliło na uzyskanie minimalistycznego, nowoczesnego wyglądu ultrabooka.

Dodaj komentarz