Seria Ultrabooki z serii Acer Aspire S7 – wspaniały wygląd oraz najwyższy komfort użytkowania

Zaliczające się do klasy premium, ultrabooki Acer Aspire S7 zostały opracowane od podstaw tak, aby ustanowić nowy standard wzornictwa oraz komfortu użytkowania. Dzięki temu, są następnym krokiem w rozwoju komputerów przenośnych: wzbogacają połączenie wydajności i estetyki o wygodę dotykowej obsługi, która wykorzystuje też nowe funkcje systemu operacyjnego Windows 8.

Ultrabooki Aspire S7 są oferowane w dwóch wielkościach ekranu 13,3 oraz 11,6 cala, i posiadają takie same cechy zapewniające najwyższą satysfakcję użytkownika. Oba modele mają eleganckie, aluminiowe obudowy sprawiające, że są cienkie i lekkie, a jednocześnie wystarczająco wytrzymałe do codziennego użytkowania. Ponadto, wieko 13,3-calowego modelu jest pokryte błyszczącym szkłem, które nadaje ultrabookowi modny i elegancki wygląd.

Oba modele są wyposażone w 10-punktowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości Full HD, który zapewnia ostry, bogaty w szczegóły obraz podczas gier i odtwarzania filmów, a także pozwala na płynne i precyzyjne korzystanie z funkcji dotykowych. Obsługiwanie dotykowe ułatwia też nowy interfejs Acer Ring zapewniający szybki dostęp do przeglądarki internetowej, odtwarzania muzyki oraz wyświetlania zdjęć, filmów i dokumentów. Acer Ring pozwala na przejrzyste korzystanie z treści multimedialnych, natomiast nowa funkcja rozpoznawania gestów Edge Gesture ułatwia sterowanie.

Wyświetlacz większego modelu można otworzyć na płasko, co pozwala na łatwiejsze i atrakcyjniejsze oglądanie multimediów w kilkuosobowej grupie oraz zwiększa wydajność pracy zespołowej. Akumulator w 13,3-calowym modelu wystarcza nawet na 12 godzin, natomiast w modelu 11,6 na 9 godzin pracy. Oznacza to, że z ultrabooka można swobodnie korzystać przez cały dzień, pracując oraz odtwarzając multimedia. W celu optymalnego wykorzystania możliwości wydajnych podzespołów, zastosowano innowacyjny system Acer Twin Air, który zapewnia skuteczne chłodzenie komputera oraz komfort termiczny użytkownika.

Ultrabooki z serii S7 są też wyposażone w klawiaturę z podświetleniem, którego intensywność jest automatycznie dostosowywana do oświetlenia zewnętrznego. Touchpad opracowany przez firmę Acer wyróżnia się zwiększoną użytecznością, czułością oraz dokładnością, dzięki czemu pozwala na efektywniejsze sterowanie komputerem i zwiększa produktywność.

Ultrabooki S7, zaliczane do segmentu premium, są wyposażone w funkcję Acer Green Instant On umożliwiającą szybkie uruchamianie i wznawianie pracy, a także w funkcję Acer Always Connect, która pozwala na prawie natychmiastowe nawiązywanie połączenia z Internetem.

Dodaj komentarz