Jedna z najgorętszych premier sezonu gamingowego – najnowsza klawiatura mechaniczna Logitech

Firma Logitech wprowadza na rynek nowy produkt z dedykowanej graczom serii G: Logitech® G710+ Mechanical Gaming Keyboard. Ten model poddano szczegółowym testom. Miłośnicy gier mogą więc być pewni, że podczas gry Logitech® G710+ Mechanical Gaming Keyboard pozwoli im w pełni kontrolować sytuację, nie odciągnie uwagi od tego co dzieje się na ekranie i nie opóźni reakcji.

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard zaprojektowano z myślą o graczach  –  powiedział Mark Starrett, senior global product manager w firmie Logitech. – Do przetestowania tego modelu zaprosiliśmy przedstawicieli różnych środowisk: profesjonalnych graczy, amatorów gamingu oraz dziennikarzy. Chcieliśmy mieć pewność, że nasz najnowszy produkt nie tylko spełni, ale wręcz przekroczy oczekiwania.

Mechaniczne klawisze pozwalają na szybką reakcję, wystarczy przycisnąć je na 4 mm z siłą nacisku 45g. W jaki sposób udało nam się sprawić, by klawisze pracowały cicho i błyskawicznie?  W Logitech® G710+ Mechanical Gaming Keyboard zastosowano tłumiący dźwięk pierścień. Premierową klawiaturę cechuje również duża wytrzymałość – szeroko zakrojone testy wykazały m.in., że bez problemu wytrzyma minimum 50 milionów uderzeń w klawisze.

Wszystkie klawisze są podświetlane białym światłem LED – w zależności od upodobań można wybrać jeden z czterech stopni jasności bądź całkowicie je wyłączyć. Podświetlenie klawiszy WASD oraz strzałek może być regulowane niezależnie od pozostałych przycisków.

Zaktualizowane oprogramowanie Logitech Gaming Software pozwala przypisywać klawiszom  kompleksowe makra i złożone skrypty LUA (do 18 na jedną grę). Wszystkie 110 klawiszy wykorzystuje  technologię anti-ghosting, a 26 spośród nich mechanizm rollover, dzięki czemu możesz precyzyjnie wykonywać rozbudowane komendy. Klawiatura Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard jest kompatybilna z Microsoft Windows® 8, Windows® 7 i Windows Vista®.

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard użyłem po raz pierwszy na MLG Summer Arena –  powiedział NYJacky z Team Curse. – Spojrzałem na swój creep score po zakończeniu turnieju, był wyższy niż zwykle. Zazwyczaj do nowej klawiatury trzeba się dość długo przyzwyczajać – z tym modelem dzieje się to bardzo szybko. Nawet przez myśl nie przechodzi mi by zamienić ją na jakąś inną.

Cena i dostępność

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard będzie dostępna w USA na początku listopada oraz Europie na początku grudnia 2012. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wyniesie 599,99 PLN.

Dodaj komentarz