NVIDIA wprowadza na rynek turbodoładowaną kartę graficzną GeForce GTX 650 Ti tuż przed premierą najciekawszych gier tej jesieni

Nowy procesor graficzny GeForce® GTX 650 Ti firmy NVIDIA® to doskonała okazja do modernizacji komputera tuż przed premierą najnowszych gier. Ceny kart zaczynają się już od 599 PLN. Aby zapewnić graczom szybki start w jesiennym sezonie gier, wybrani dostawcy kart będą oferować grę Assassin’s Creed III firmy Ubisoft – jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku – razem z wybranymi modelami kart GeForce GTX 650 Ti.

Fundamentem wszystkich najnowszych kart GeForce GTX jest architektura NVIDIA Kepler™, która całkowicie odmieniła świat układów graficznych dla komputerów biurkowych i przenośnych, zapewniając rewolucyjną wydajność połączoną z niesamowitą energooszczędną konstrukcją. Tegoroczny renesans gier dla PC został zapoczątkowany przez karty graficzne GeForce GTX dostępne w cenach od 489 zł (za modele GTX 650) do 4199 zł (za modele GTX 690). Tak jak każda karta z edycji „Titanium”, również GTX 650 Ti zapewnia graczom turbodoładowaną wydajność w rozsądnej cenie, bo już od 599 zł.

Podobnie jak poprzednie modele, karty GeForce GTX 650 Ti stanowią fenomenalną okazję do modernizacji komputera graczom, którzy wciąż korzystają z rozwiązań poprzedniej generacji. Na przykład w porównaniu z kartą GeForce 9600 GT, nowy procesor graficzny GTX 650 Ti zapewnia ponad pięciokrotnie wyższą wydajność – nawet z włączoną obsługą DirectX 11 i wszystkimi efektami graficznymi.(2) Ogromna różnica w wydajności i pełna obsługa gier w rozdzielczości 1080p całkowicie odmieniają wrażenia płynące z gier i ich wygląd, zapewniając wciągającą rozgrywkę.

Karty graficzne GeForce GTX 650 Ti są dostępne już dziś od wszystkich wiodących producentów w tym firm ASUS, EVGA, Gainward, KFA2 (Galaxy), Gigabyte, Inno3D, MSI, Palit, PNY, Point of View i Zotac.

Więcej informacji na temat sposobu w jaki karty graficzne GeForce GTX odmieniają wrażenia płynące z gier można znaleźć na stronie http://www.GeForce.co.uk. Więcej wiadomości na temat firmy NVIDIA, informacji o samej firmie i jej produktach, obrazy i pliki wideo oraz inne informacje można znaleźć w dziale prasowym NVIDIA. Strona firmy NVIDIA w serwisie Flickr zawiera zdjęcia kart GeForce GTX 650 Ti oraz całej gamy produktów opartych na architekturze Kepler.

Dodaj komentarz