Logitech dedykuje produkty Windows 8

Logitech prezentuje nową linię produktów zapewniających pełen komfort pracy z systemem Windows 8. Logitech® Wireless Rechargeable Touchpad T650, Logitech® Touch Mouse T620 oraz Logitech® Zone Touch Mouse T400 to urządzenia zaprojektowane specjalnie do pracy na interfejsie dotykowym Windows 8.

Nowa rodzina produktów zachowuje funkcjonalność tradycyjnej myszki jednocześnie optymalizując możliwości pracy z systemem Windows 8 – mówi Mike Culver, vice president of brand development for consumer computing platforms w firmie Logitech. – Obsługa naszych nowych urządzeń będzie podobna do tej w smartfonach i tabletach. Windows 8 także jest zaprojektowany pod obsługę dotykową, więc w połączeniu z naszymi produktami pozwoli na szybki, łatwy i dynamiczny dostęp do podstawowych elementów interfejsu – dodaje.

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 posiada dużą, szklaną powierzchnię dotykową, która umożliwi sprawniejsze przeskakiwanie między oknami aplikacji oraz pozwala na obsługę gestów w Windows 8. Wykonywanie wszystkich podstawowych ruchów, takich jak klikanie i przewijanie jest możliwe na całej powierzchni dotykowej. Ponadto urządzenie pozwala na korzystanie z obsługi następujących gestów w Windows 8: gesty krawędziowe do przełączania aplikacji, obsługa pasków programów oraz paska charm bar czy funkcja pinch-to-zoom, a także przewijanie trzema palcami, które pozwala jednym gestem wrócić do ekranu startowego.

Duża szklana powierzchnia dotykowa touchpada umożliwia płynne ruchy i kontrolę nad kursorem, a wbudowany czujnik zapewnia precyzyjne śledzenie, dzięki czemu nawigacja jest niezwykle szybka.

Logitech Touch Mouse T620

Logitech Touch Mouse T620 posiada powierzchnię dotykową idealną do płynnej nawigacji. Zupełnie jak touchpad, myszka zapewnia absolutną swobodę wykonywania gestów – nawet krawędziowych – więc ruchy dłoni mogą być naturalne i intuicyjne (w tym przewijanie oraz przełączanie aplikacji w pionie i poziomie).

Bezprzewodowa mysz wyróżnia się kształtem, który umożliwia ustawienie dłoni w wygodnej pozycji nawet przez wiele godzin. Urządzenie posiada także laserowy czujnik optyczny, który gwarantuje precyzję śledzenia ruchów na większości powierzchni.

Logitech Zone Touch Mouse T400

Logitech Zone Touch Mouse T400 wykracza poza tradycyjne funkcje myszy, zapewniając szybki i łatwy dostęp do popularnych elementów systemu operacyjnego. Urządzenie posiada szklaną powierzchnię dotykową umożliwiającą płynność poziomego i pionowego przewijania. Z kolei, aby przejść bezpośrednio do ekranu startowego systemu Windows 8 i uzyskać dostęp do ulubionych aplikacji wystarczy kliknąć
w dowolnym miejscu na przedniej części powierzchni dotykowej.

Gumowy uchwyt nadający wygodny kształt urządzeniu oraz połączenie tradycyjnych funkcji myszki z płynnym przewijaniem w pionie i poziomie podnoszą jakość pracy na komputerze i tablecie.

Żywotność baterii

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 ładuje się przez port USB i po pełnym naładowaniu działa nawet do miesiąca (urządzenie posiada przełącznik ON/OFF ze wskaźnikiem naładowania akumulatora). Żywotność baterii w Logitech Touch Mouse T620 wynosi sześć miesięcy, a w Logitech Zone Touch Mouse T400 18 miesięcy. Tak jak w touchpadzie, Logitech Zone Touch Mouse T400 posiada przełącznik ON/OFF ze wskaźnikiem naładowania akumulatora.

Żywotność baterii każdego produktu zależy od warunków użytkowania.

Ceny i dostępność

Nowości Logitech będą dostępne na rynku europejskim od października 2012 roku w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych:

  • Wireless Rechargeable Touchpad T650                  349,99 PLN
  • Logitech Touch Mouse T620                                    309,99 PLN
  • Logitech Zone Touch Mouse            T400                           219,99 PLN

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com oraz na naszym blogu.

Kompatybilność z systemem Windows 8

Większość myszek i klawiatur firmy Logitech może pracować z systemem Windows 8. Więcej informacji znajduje się pod poniższym linkiem www.logitech.com/Win8-compatibility.

Dodaj komentarz