HTC przedstawia HTC ONE

HTC, globalny lider w dziedzinie innowacji i wzornictwa urządzeń mobilnych, zapowiedział dziś wprowadzenie nowego, flagowego modelu smartfona HTC One. Jednolita aluminiowa obudowa kryje w sobie wyjątkowe innowacje interfejsu HTC Sense®. Przełomowe rozwiązania HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ i HTC BoomSound wyznaczają zupełnie nowe standardy w świecie smartfonów.

W dzisiejszych czasach ludzie chcą stale być na bieżąco informowani o najnowszych wydarzeniach. Smartfony, będące jednymi z głównych narzędzi utrzymywania kontaktu z ludźmi i pozyskiwania wiadomości, nie oferują dostatecznie rozwiniętych rozwiązań, które odpowiadają faktycznym potrzebom użytkowników – powiedział Peter Chou, prezes zarządu HTC Corporation. – Nadszedł czas na prezentację HTC One, smartfona, który na nowo definiuje jakość mobilnych doświadczeń.

Spersonalizowane informacje w mgnieniu oka

Sercem nowego HTC One jest HTC BlinkFeed. To innowacyjne rozwiązanie, które zbiera w jednym miejscu najistotniejsze dla użytkownika informacje bez potrzeby używania wielu aplikacji i przeglądania stron internetowych. Wystarczy rzut oka na ekran telefonu, aby dowiedzieć się, co nowego dzieje się w ulubionych serwisach społecznościowych, poczytać o najświeższych doniesieniach ze świata rozrywki i przejrzeć interesujące zdjęcia.

Dla potrzeb swoich użytkowników HTC będzie dostarczać najświeższe treści globalne i lokalne z ponad 1400 źródeł medialnych, co zaowocuje liczbą ponad 10 000 artykułów dziennie. Będą one dostarczane przez jedne z najbardziej znanych koncernów medialnych na świecie: AOL, ESPN, MTV, Vice Media, CoolHunting, Reuters i wiele innych. Więcej informacji o partnerach HTC BlinkFeed można znaleźć na Blogu HTC.

Aparat, jakiego jeszcze nie było

Przełomowy aparat HTC UltraPixel sprawia, że robienie zdjęć i nagrywanie filmów za pomocą smartfona HTC One nabiera zupełnie nowej jakości. Model wyposażony jest w technologię HTC Zoe, pozwalającą wykonywać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które ożywają w trzysekundowych fragmentach. Zdjęcia i filmy Zoe są następnie prezentowane w szczególny sposób, który ożywia galerię i przekształca tradycyjny album zdjęć w ruchomą galerię wspomnień. System ponadto automatycznie tworzy prezentacje poszczególnych zdarzeń, na które składają się Zoe, zdjęcia i wideo, zmontowane z muzyką i profesjonalnie zaprojektowanymi cięciami, przejściami i efektami. Filmy te można remiksować i podkładać pod nie różne motywy, a potem łatwo dzielić się nimi w sieciach społecznościowych czy wysyłać mailem.

 Aby można było cieszyć się tymi innowacjami, firma HTC stworzyła specjalny aparat. Wyposażony jest on w najlepszy w swojej klasie obiektyw o jasności f/2.0 i przełomowy sensor z UltraPixels, który wychwytuje 300% więcej światła niż tradycyjne czujniki w aparatach smartfonów. Umożliwia również osiąganie doskonałych rezultatów przy słabym oświetleniu, a także szereg innych ulepszeń w dziedzinie zdjęć i wideo. Druga super-szerokokątna kamera skierowana do przodu pozwala łatwo wykonywać autoportrety i nagrywać wideo w rozdzielczości 1080p. Wieloosiowa optyczna stabilizacja obrazu w przednim i tylnym aparacie pozwala nagrywać stabilne filmy nawet w ruchu. HTC UltraPixel dysponuje też wieloma innymi funkcjami i efektami, takimi jak ulepszona panorama 360’, zdjęcia sekwencyjne i funkcja usuwania obiektów z pola widzenia.

Zupełnie nowa jakość dźwięku

HTC One wyposażony w HTC BoomSound oferuje najlepsze wrażenia dźwiękowe ze wszystkich smartfonów dostępnych dziś na rynku. Posiada skierowane do przodu głośniki stereo z dedykowanym wzmacniaczem. Kiedy dołożymy do tego jeszcze ekran w rozdzielczości FullHD i technologię Beats Audio, otrzymujemy połączenie, którego efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niezależnie od tego, czy oglądamy video na YouTube™, słuchamy ulubionej muzyki, czy przechodzimy kolejny poziom ulubionej gry, HTC One zapewnia czyste brzmienie i intensywne doznania wizualne.

Telefon nagrywa dźwięki HDR dzięki zaawansowanym podwójnym mikrofonom i systemowi obróbki dźwięku, który wychwytuje czyste, bogate brzmienie współgrające z nagraniami wideo w rozdzielczości HD. Jakość prowadzonych przez HTC One rozmów również jest krystalicznie czysta, a to za sprawą HTC Sense Voice™, który wzmacnia poziom dźwięku i poprawia jakość głosu w hałaśliwym otoczeniu.

 

Oglądaj telewizję z HTC One

HTC Sense TV™ przekształca nowy HTC One w interaktywny przewodnik telewizyjnyi pilot do większości modeli telewizorów oraz dekoderów. Wykorzystując możliwości chmury, Sense TV pozwala również w sposób łatwy i intuicyjny wyszukać ulubione programy.

 

Przełomowe wzornictwo

Nowy smartfon HTC One wyróżnia się luksusowym wzornictwem i przełomową jakością wykonania. Dostępny jest w kolorze srebrnym i czarnym, ma jednolitą aluminiową obudowę i doskonale mieści się w dłoni. HTC One posiada jasny ekran 4.7” Full HD (1080p), który jest odporny na zadrapania i ogranicza powstawanie refleksów, oferując przy tym niewiarygodną gęstość pikseli na poziomie 468ppi oraz bogate, naturalne kolory.

Dzięki wyjątkowej technologii antenowej HTC możliwe jest odbieranie krystalicznie czystego sygnału. Nowy HTC One działa w oparciu o najnowszą wersję systemu operacyjnego Android Jelly Bean i obsługuje protokół LTE, umożliwiający niewiarygodnie szybkie korzystanie z Internetu.

Dostępność w Polsce i na całym świecie

HTC One zadebiutuje z początkiem marca u ponad 185 operatorów komórkowych i w dużych sklepach detalicznych w ponad 80 regionach i krajach na całym świecie. W Polsce dostępny będzie w sieciach: Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Dodaj komentarz