SAPPHIRE: rozGRYwka – unikalny konkurs dla fanów gameplayów

Lubisz grać? Jesteś fanem gameplayów zamieszczanych na YouTube? A może sam nagrywasz filmy z gier i dzielisz się nimi z innymi graczami? Nie przegap szansy na zdobycie atrakcyjnych nagród. Firma SAPPHIRE Technology wraz z partnerami akcji – portalem Gram.pl, Benchmark.pl, a także popularnym vlogerem Rojo – zaprasza wszystkich graczy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy gameplay.

Nagrody główne to karty graficzne firmy SAPPHIRE: HD 7950 Vapor-X, HD 7850 Dual-X oraz HD 7750 Ultimate. Karty z serii HD 7900 i HD 7800 trafią do dwóch autorów najlepszych gameplay’ów, które zostaną wyłonione przez Roja. Kartę SAPPHIRE HD 7750 Ultimate otrzyma osoba, której filmik będzie miał największą liczbę wyświetleń. Dodatkowo wśród widzów rozlosowanych zostanie łącznie aż 50 gier w wersji do ściągnięcia: 5 kopii nowego Tomb Raidera i 45 kopii Far Cry’a 3.

Akcja trwa od 11 marca do 8 kwietnia (włącznie). Aby wziąć udział w promocji::

  1. Nagraj gameplay z dowolnej gry z komentarzem
  2. Umieść gameplay na portalu YouTube jako film publiczny
  3. Opublikuj link do gameplaya w aplikacji rozGRYwka na fan page’u SAPPHIRE Technology Polska – https://www.facebook.com/SAPPHIREPolska
  4. Czekaj na ogłoszenie wyników

Jedną z 50 gier może wygrać każdy, kto kliknie ZAPISZ SIĘ! w aplikacji i zostawi swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail – nie trzeba nagrywać gameplaya!

Szczegółowe wytyczne odnośnie formy filmów konkursowych znajdują się w aplikacji rozGRYwka – http://a.pgtb.me/VN7s2B – na fan page’u SAPPHIRE Technology Polska oraz w regulaminie.

Baw się dobrze i zgarnij jedną z kart od SAPPHIRE lub grę!

Dodaj komentarz