Akcesoria firmy Tracer [PR]

 
 

Tracer, producent akcesoriów i peryferiów dla komputerów oraz urządzeń mobilnych, rozszerzył swoje portfolio o szeroką gamę akcesoriów dedykowanych dla tabletów. W ofercie Tracera znajdziemy m.in. różnego rodzaju etui, pokrowce, stojaki oraz uchwyty – biurkowe i samochodowe.

Jedną z ciekawszych propozycji są specjalne etui z klawiaturą przeznaczone dla urządzeń o przekątnej ekranu 7 lub 9,7 cala (m.in. modele Neo 10, OVO 3.0 czy OVO AIR). Prosta i funkcjonalna konstrukcja rozwiązań oferowanych przez Tracera umożliwia korzystanie z tabletu tak, jak ze standardowego laptopa. Dodatkowym atutem jest dołączony w zestawie rysik.

Kolejnym interesującym produktem są uchwyty. Dla osób zmotoryzowanych przeznaczono modele pozwalające na montaż tabletu na przedniej szybie lub na zagłówku fotela samochodowego. Użytkownicy korzystający z tabletów w domach docenią za całą pewnością plusy uchwytów i podstawek biurkowych. Konstrukcje takie znakomicie sprawdzą się np. podczas oglądania filmów.

Ostatnia grupa akcesoriów, to wszelkiego rodzaju torby, etui i pokrowce, które gwarantują bardzo dobrą ochronę tabletu w trakcie podróży do pracy, szkoły czy uczelni. Wykonane z wysokiej jakości materiałów nie tylko doskonale zabezpieczają urządzenie ale i wyróżniają się oryginalnym i ciekawym dla oka wzornictwem. 

Niewątpliwą zaletą wszystkich akcesoriów Tracera jest także atrakcyjna i przystępna cena. Najtańsze torby i etui można kupić już za 25-40 złotych, w podobnej cenie są dostępne wszelkiego rodzaju uchwyty i podstawki. Pełną listę produktów dedykowanych dla tabletów można znaleźć na nowej stronie marki Tracer: www.tracer.eu

Akcesoria Tracer dla tabletów objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Dodaj komentarz