Bezprzewodowa M.O.U.S. 9 od Mad Catz do codziennego użytku

 
 

Mysz przeznaczona dla graczy Mad Catz RAT7 była także używana przez “normalnych” użytkowników. Z myślą właśnie o nich producent zaprojektował M.O.U.S. 9 – mysz do codziennego użytku, do biura czy domu.Ten model to bezprzewodowa mysz wykorzystująca technologię Bluetooth.

Jak zapewnia producent intuicyjne oprogramowanie, w pełni regulowane podpórki oraz 10 programowalnych przycisków, gotowych do przyjęcia polecenia,  mają gwarantować wygodę i wydajność.  

Myszka jest oparta na technice GameSmart. Dzięki temu współpracuje z wieloma mobilnymi urządzeniami. Bluetooth 4.0 BLE umożliwia uniwersalną kompatybilność z komputerami PC i Mac a także iPhonem, iPadem oraz innymi  urządzeniami z systemem Android, Windows Phone czy Microsoft Surface zgodnymi ze standardem Bluetooth Smart Ready. Jeśli zaś nie mamy Bluetootha w swoim urządzeniu możemy użyć  dołączonego do zestawu adaptera USB nano, który jest schowany na spodzie myszy.

Ponadto myszkę wyposażono w regulowaną podpórkę pod nadgarstki. Regulacja ta odbywa się bardzo łatwo a użytkownik może zmieniać ustawienia całkowitej długości do stylu uchwytu. Produkt objęto 24-miesięczną gwarancją. Polscy klienci będą mogli zakupić go za ok. 530 złotych. Dystrybutorem myszy na naszym rynku jest firma Impakt.

Cechy urządzenia:

– Rozdzielczość DPI: 990
– Przyspieszenie: do 8G
– Czas reakcji: 125Hz
– Prędkość śledzenia: do 0,8 m / s
– Ilość programowalnych przycisków: 10
– Łączność: USB nano dongle, Bluetooth
– Zasięg: do 10m
– Zasilanie: 1x bateria AA (w zestawie)
– Kompatybilna z urządzeniami Bluetooth

 

Dodaj komentarz