Centrala telefoniczna Huawei

Kotel wypuścił na polski rynek centralę Huawei IP PBX eSpace U1930. W małych i średnich firmach rozwiązanie może być wdrażane jako IP PBX natomiast w dużych sieciowych przedsiębiorstwach ta opcja może być wykorzystana jako zdalna brama dostępowa.

Centrala ta umożliwia podłączenie do sieci telefonów analogowych, telefonów IP, smartphonów, komunikatorów PC i urządzeń mobilnych. Zapewnia profesjonalne usługi głosowe IP do 300 użytkowników.  (do 224 portów FXS dla telefonów analogowych). Centrala jest również wyposażona we wbudowany mostek konferencyjny, który wspiera połączenia konferencyjne w firmie. Zarówno te planowane jak i inicjowane. Zarazem można przeprowadzać 4 konferencje, w których uczestniczyć może po 12 osób. Z kolei usługa Only zapewnia dostępność każdego użytkownika pod jednym i tym samym numerem, niezależanie od tego z jakiego telefonu komórkowego.

Dzięki usłudze ONLY (One Number Link You) każdy użytkownik dostępny jest zawsze pod jednym i tym samym numerem, niezależnie od tego z jakiego telefonu (IP, analogowego, komórkowego, DECT) korzysta. Ponadto model obsługuje łącze zarówno wąskopasmowe jak i szerokopasmowe. Centrala dedykowana jest do różnych typów terminali jak telefony IP, telefony analogowe, faksy i IAD.   

Jak zapewnia producent centrala gwarantuje bezpieczeństwo komunikacji dysponując aż 32 poziomami uprawnień połączeń telefonicznych. Dostęp do usług zabezpieczony hasłami, co umożliwia efektywną kontrolę połączeń. 

Obsługiwane terminale

Telefon analogowy, telefon IP, telefon wideo, komunikatory PC i urządzenia mobilne

Protokoły sygnalizacyjne

E1/SS7, E1/R2, E1/PRI, E1/QSIG, T1/PRI, T1/QSIG, SIP

Kodeki

G.711 A / µ, G.729 a / b, iLBC

Maksymalna liczba jednoczesnych konferencji

4 konferencje (maksymalnie 12 uczestników w każdej konferencji) oraz 12 kanałów konferencyjnych

Wbudowana poczta głosowa

10 jednoczesnych kanałów

Zasilanie

od 100 do 240 V (AC), 50 – 60 Hz

od – 60 do – 38,4 V (DC), typowa wartość: -48 V

Podwójne zasilacze (1+1)

Maksymalne zużycie mocy

220 W (pełna konfiguracja)

Waga

10 kg (pełna konfiguracja)

 

Dodaj komentarz