iiyama wprowadza na polski rynek dotykowy monitor LED T2252MTS [PR]

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na polski rynek nowy model multitouch – iiyama T2252MTS. Monitor jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 7 i wykrywa jednoczesne dotknięcie ekranu w dwóch punktach. Oznacza to, że do surfowania po Internecie, przeglądania poczty i odpisywania na nią wystarczy sam monitor i ekranowa klawiatura. Za pomocą dotyku można też błyskawicznie obracać i przybliżać zdjęcia, a także korzystać z wielu innych funkcji interfejsu.

 

Dla osób, które nie chcą zostawiać śladów palców na monitorze w zestawie umieszczono rysik umożliwiający precyzyjną nawigację – z boku obudowy znajduje się specjalny schowek, dzięki któremu jest on zawsze pod ręką.

iiyama T2252MTS to także idealne rozwiązanie do obsługi specjalistycznego oprogramowania dla sklepów, serwisów czy punktów informacyjnych.

Monitor wyświetla obraz w rozdzielczość Full HD, ma bardzo wysoki poziom kontrastu ACR 5M:1 i czas reakcji wynoszący 2 ms. Panel wyposażono w wyjście słuchawkowe, cyfrowe wejścia sygnału HDMI i DVI oraz analogowe VGA. Do podłączenia funkcji dotykowej służy port USB.

Charakterystyczna podstawka pozwalająca na swobodną regulację położenia ekranu sprawia, że T2252MTS zwraca uwagę nie tylko swoimi możliwościami, ale też wyglądem.

Sugerowana cena detaliczna brutto iiyama T2252MTS to 1 140 PLN.

 

Dodaj komentarz