DVR MINI oraz EXTREME SILVER – nowe rejestratory od GOCLEVER

Polscy kierowcy coraz chętniej sięgają po samochodowe rejestratory wideo – niewielkie,  montowane w aucie kamery, które przydają się np. podczas kolizji (do rozstrzygnięcia, kto jest jej winny) lub przejazdu szczególnie atrakcyjną trasą. Firma GOCLEVER wprowadza właśnie do oferty dwa nowe urządzenia tego typu: kompaktowy model DVR MINI oraz nieco większy sportowy model DVR EXTREME SILVER.

GOCLEVER DVR MINI wyposażona jest w 1,5 – calowy kolorowy ekran LCD, szerokokątny obiektyw (120 stopni) oraz wbudowany mikrofon i głośnik. Urządzenie potrafi rejestrować obraz w maksymalnej rozdzielczości 1290 x 960 pikseli (dostępne są również tryby o niższej rozdzielczości), zaś jednym z jego kluczowych atutów jest możliwość pracy również w ciemnościach (dzięki 4 diodom podczerwonym). Kamera potrafi rejestrować zdjęcia i ma wbudowany timer. Nagrania zapisywane są na kartach pamięci microSD (maksymalna obsługiwana pojemność to 32GB). Dzięki poręcznym, kompaktowym wymiarom (66x50x40mm) kamerę można wygodnie zamontować na przedniej szybie, nie zasłaniając jednocześnie widoczności podczas jazdy.

Sugerowaną cenę detaliczną modelu DVR MINI ustalono na 149 zł brutto – dodajmy, że w zestawie z kamerą nabywca otrzymuje ładowarkę samochodową, uchwyt samochodowy oraz kabel USB. DVR MINI pojawi się na polskim rynku już 3 grudnia m.in. w sklepie Tanio.net i na portalu Allegro w promocyjno-mikołajkowej cenie 99 zł.

Z kolei wideorejestrator i kamera sportowa w jednym, czyli GOCLEVER DVR EXTREME SILVER dysponuje 2-calowym, kolorowym ekranem LCD, szerokokątnym obiektywem (120 stopni) oraz wymienną baterią 650mAh. Wszystko zamknięte w wytrzymałej metalowej obudowie. Maksymalna rozdzielczość rejestrowanego obrazu to 720p (czyli 1280×720 punktów, 30 klatek na sekundę). Jej atutem jest wielofunkcyjność – użytkownik może korzystać z niej nie tylko jak z typowego rejestratora samochodowego, ale również (lub głównie) użyć jej jako kamery sportowej, służącej do rejestrowania swoich wyczynów na nartach, rowerze i wszelkich innych aktywności sportowych. Zasilanie zapewnia wbudowany akumulator litowo-jonowy, wystarczający na ok. 80 minut nieprzerwanej pracy. Filmy oraz zdjęcia zapisywane są na kartach pamięci microSD (max 32GB) – kamera zapewnia również możliwość ich podglądu.

Istotną cechą kamery sportowej jest nagrywanie cykliczne oraz czujnik ruchu, czyli automatyczne włączanie i wyłączanie urządzenia. Wraz z DVR EXTREME SILVER użytkownik otrzymuje szereg akcesoriów, takich jak obudowa wodoszczelna (nagrywa do 10 metrów pod wodą), uchwyt na kask, uchwyt na kierownicę roweru, uchwyt samochodowy, płaski uchwyt samoprzylepny na karoserię samochodu, ładowarka samochodowa i kabel USB.

GOCLEVER DVR EXTREME SILVER będzie idealnym prezentem świątecznym zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i pasjonatów sportów. Premierę kamery przewidziano na 9 grudnia. W sieci sklepów Biedronka będzie można ją zakupić w promocyjnej cenie 199 zł (później jej cena wzrośnie do 249 zł).

Wideo promujące urządzenie oraz możliwości kamer GOCLEVER DVR EXTREME SILVER i MINI można obejrzeć pod poniższymi linkami:

https://www.youtube.com/watch?v=Oczir4Y7qew – GOCLEVER DVR EXTREME SILVER

https://www.youtube.com/watch?v=91RDA0TyuBw – GOCLEVER DVR MINI

Dodaj komentarz