Wielokierunkowe żarówki LED od ADATA

ADATA™ Lighting, wiodący producent innowacyjnych rozwiązań dla oświetlenia LED, ogłasza wprowadzenie na rynek zupełnie nowej, wysokozaawansowanej serii żarówek wielokierunkowych, które będą dostępne w sprzedaży detalicznej na całym świecie. Wielokierunkowe oświetlenie żarówek LED firmy ADATA cechuje 270 – stopniowy kąt padania wiązki światła i dłuższa żywotność. Z wyjątkowo zaprojektowanym radiatorem, wielokierunkowe żarówki LED mają niższe rozrzedzenie światła i dłuższą żywotność przy dostarczaniu światła rzędu 1080 lumenów, powstającym w stałym i łagodnym oświetleniu odpowiednim zarówno dla domu, jak i dla biura.

bulb 1

Według LEDinside, światowego instytutu badawczego LED, żarówki LED są teraz najbardziej preferowanym zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek wśród konsumentów, z powodu ich przystępnej ceny i łatwości użytkowania.

Oczekuje się, że światowe zapotrzebowanie na żarówki LED wzrośnie w tym roku o 86 procent, czyniąc te żarówki godnym następcą dla żarówek tradycyjnych. Przewiduje się, że trend ten będzie kontynuowany w przyszłości. Biorąc pod uwagę wzrost rynku wysokowydajnych żarówek LED, ADATA połączyła swoje bogate doświadczenie w dziale badań i rozwoju oraz długoterminowe strategie w celu uzyskania korzyści ze stworzenia niezawodnych, produkowanych na Tajwanie, wielokierunkowych żarówek LED, które niebawem staną się produktami głównego nurtu.

10 i 12 W bulbs

W odróżnieniu od innych żarówek LED z 120 i 140 stopniowym kątem padania słupa światła, wielokierunkowe żarówki ADATA cechuje kąt strumienia do 270 stopni, co daje większy zasięg światła. Tradycyjne żarówki LED są notorycznie przegrzewane, co prowadzi do osłabienia światła i krótszej żywotności. Wielokierunkowe żarówki LED od ADATA Lighting, są wyposażone w specjalny radiator, który efektywnie redukuje temperaturę. Żarówki LED ADATA doskonale zapobiegają rozpraszaniu światła, mają długą żywotność i nigdy nie staną się zbyt gorące nawet po długim użytkowaniu.

Żarówki wielokierunkowe LED z firmy ADATA Lighting są dostępne w wersji 10 i 12W dla 3000K ciepłych żółtych i 5000K łagodnych białych świateł i są brdziej energooszczędne od tradycyjnych żarówek żarowych nawet o 80%. Wielokierunkowe żarówki LED ADATA utrzymują natężenie światła na poziomie 1080 lumenów i mają żywotność do 40000 godzin. Dla uzyskania zdrowszych i bardziej komfortowych warunków oświetleniowych, żarówki te nie emitują promieniowania UV i promieniowania podczerwonego.

 s ADATA Lighting spec

 

Dodaj komentarz