Premiera nowej klawiatury Counter Logic Gaming Razer BlackWidow

Razer wspólnie z północnoamerykańską organizacją eSportową, Couter Logic Gaming (CLG), zaprezentował dzisiaj wyjątkową klawiaturę gamingową. Couter Logic Gaming Razer BlackWidow Stealth jest już dostępna w sprzedaży.

Nowa klawiatura CLG BlackWidow Ultimate Stealth nie jest pierwszą inicjatywą Razera, która pozwala członkom CLG i fanom na używanie spersonalizowanego zestawu sprzętu. To już kolejny sprzęt peryferyjny sygnowany logiem CLG, po zaprezentowanej w ubiegłym roku bestsellerowej, spersonalizowanej myszce Razer DeathAdder. Nowe urządzenie zostało ozdobione białym logotypem CLG, a za czytelność klawiszy w każdych warunkach odpowiada białe podświetlenie klawiszy.

„CLG to jedna z organizacji odpowiedzialnych za gwałtowny wzrost popularności eSportu w Ameryce Północnej i na świecie.” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Naszą nową klawiaturę CLG BlackWidow Ultimate Stealth wyposażyliśmy w jedyne na rynku ciche mechanizmy klawiszy zaprojektowane specjalnie dla graczy.”

Użyte w nowych klawiaturach przełączniki Razer są pierwszymi takimi konstrukcjami zaprojektowanymi specjalnie dla potrzeb graczy – a nie do pisania. W trakcie rozległych badań, inżynierom Razera udało się odnaleźć optymalny model pracy klawisza, dzięki czemu dystans pomiędzy momentem aktywacji a zwolnieniem mechanizmu został zredukowany niemal o połowę, umożliwiając szybszą pracę. Co więcej, nowe mechanizmy Razer Mechanical Switches powstają przy użyciu ultra-precyzyjnej technologii oraz z wykorzystaniem pozłacanych styków, co przekłada się na zwiększenie żywotności do 60 milionów kliknięć. Zalety nowych mechanizmów klawiszy potwierdzają członkowie Team Razer, w tym zawodowcy z CLG, którzy korzystali z nich podczas najintensywniejszych profesjonalnych turniejów.

„Jesteśmy szczęśliwi mogąc pracować nad naszą klawiaturą dla graczy z Razerem, który jest pionierem urządzeń gamingowych.” – mówi George „HotshotGG” Georgallidis, współzałożyciel i prezes CLG. „Z dumą rozszerzamy nasze partnerstwo, dzięki któremu nasi fani i gracze na całym świecie mogą cieszyć się najlepszym, wyjątkowym sprzętem gamingowym na Ziemi.”

Razer jest częścią areny eSportowej od jej początków i aktywnie brał udział w rozwoju i promocji tej dyscypliny poprzez partnerstwa, rozwój biznesowy czy ewaluację produktów pod kątem przemysłu gier. Dowiedz się więcej o Team Razer i o czołowych zawodnikach eSportowych na http://www.razerzone.com/team

To właśnie reputacja Razera pozwoliła powołać do życia wyjątkowe licencjonowane produkty takie jak seria CLG. Dowiedz się więcej o unikalnych produktach Razer na http://www.razerzone.com/licensed-and-team-peripherals.

Cena: €149.99

Dostępność: Już dostępna

Specyfikacja techniczna:

 • Mechanizmy klawiszy Razer™ Mechanical Switches z siłą nacisku 45g
 • Żywotność do 60 milionów kliknięć
 • Indywidualnie podświetlane klawisze
 • Antyghosting do 10 klawiszy
 • W pełni programowane klawisze i przypisywanie makro w locie
 • 5 dodatkowych klawiszy makro
 • Tryb Gaming
 • Wyjście audio (jack) i wejście mikrofonu (jack)
 • Funkcja USB pass-through
 • Ultrapolling 1000Hz
 • Współpraca z Razer Synapse
 • Wytrzymały kabel w oplocie
 • Przybliżony rozmiar: 475mm

Dodaj komentarz