Inspiracja przychodzi niespodziewanie

Tablet graficzny Genius EasyPen M610X to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o grafikach. Sprawdzi się także jako narzędzie wspomagające obróbkę zdjęć czy tworzenie komiksów, zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników.

Tablet EasyPen m610X, charakteryzuje się elegancką i smukłą sylwetką. Obszar roboczy o przekątnej 12 cali powinien zapewnić komfortową i precyzyjną pracę. Rozmiar urządzenia pozwoli na swobodne przenoszenie sprzętu.

Model ten cechuje się wysoką rozdzielczością na poziomie 4000 linii/cal i posiada 1024 poziomy czułości na nacisk. Sprawiając, że wygoda i precyzja pracy porównywalna jest z tą przy użyciu tradycyjnego pióra. W zestawie jest bezprzewodowe pióro z dwoma dodatkowymi końcówkami. Jest ono zasilane przy pomocy jednej baterii AAA. Do dyspozycji użytkownika oddano także podstawkę pod piórko.

EasyPen M610X posiada 4 klawisze szybkiego dostępu (cofnij, gumka, przybliż, oddal) i 16 programowalnych klawiszy skrótu.

Do zestawu dołączone zostały programy Photo & Graphic Desiger SE oraz Photo Manager 9.0, za pomocą którego można łatwo szkicować, malować, czy przekształcać zdjęcia w obrazy. Szeroki wybór pędzli, farb i długopisów pozwala dodać unikalne akcenty do kartek, zdjęć i albumów.

Tablet EasyPen M610X objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 290 zł brutto.

Dodaj komentarz