Przeanalizuj swoje umiejętności gry w nowym dodatku Razer Synapse Stats & Heatmaps

Firma Razer zaprezentowała dzisiaj Razer Synapse: Stats & Heatmaps – nową opcjonalną funkcję oprogramowania Razer Synapse, która od dzisiaj jest dostępna w trybie Open Beta. Program pozwoli użytkownikom przeanalizować dane związane z wykorzystywaniem klawiatury i myszki w interakcji z ulubionymi grami – tym samym umożliwi pracę nad zwiększeniem wydajności w grach.

Nowa funkcja Stats & Heatmaps jest dostępna z poziomu Razer Synapse, gamingowej aplikacji do zarządzania i przechowywania osobistych ustawień w chmurze. Razer jest znany z pionierskiej technologii stosowanej zarówno urządzeniach, jak i oprogramowaniu. Dodatek Stats & Heatmaps jest najlepszym przykładem zaawansowanej integracji urządzeń i oprogramowania. Dostępna całkowicie za darmo, jako opcjonalne rozszerzenie, nowa aplikacja przeanalizuje kliknięcia, wykorzystanie klawiszy, dystans przebyty przez mysz i wiele, wiele więcej.

Zebrane informacje są prezentowane jako podstawowe dane lub jako nakładka na wykonanym zrzucie ekranu. W tym trybie gracze zobaczą „hot spoty”, dzięki czemu łatwo przeanalizują swoje zwyczaje i zwiększą wydajność posługując się urządzeniami Razera. Zrzuty ekranu wzbogacone o kluczowe informacje można łatwo udostępnić na Facebooku czy na Twitterze bezpośrednio z poziomu aplikacji.

„Nowy dodatek to fajny i oryginalny sposób, w jaki oferujemy dodatkową wartość osobom, które zakupiły już jeden z naszych wiodących produktów.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Zebrane informacje posłużą do wielu poprawek: od optymalizacji definicji klawiszy
i wykorzystania mini-mapy, aż po wybór podkładki pod mysz i do korekcji ustawień DPI. Poza wieloma zastosowaniami u graczy, z nowych opcji mogą skorzystać także deweloperzy, podczas projektowania interfejsów swoich gier. Liczymy, że miliony aktywnych graczy pomogą nam rozwinąć i testować nowe funkcje.”

Dodatkowe funkcjonalności Razer Stats & Heatmaps, w tym analiza akcji na minutę, zostaną udostępnione już wkrótce. Pobierz nowy dodatek za darmo na: www.razerzone.com/synapse/stats. W trybie Open Beta kompatybilność ze wszystkimi grami nie jest jeszcze gwarantowana. Użytkownicy są zapraszani do zgłaszania swoich opinii za pośrednictwem systemu feedbacku w Razer Synapse.

Cechy Razer Synapse 2.0

  • Zapisywanie i synchronizacja osobistych ustawień w chmurze
  • Nieskończona liczba profili
  • Komunikacja pomiędzy urządzeniami
  • Dostosowanie ustawień do powierzchni (dla myszek)
  • Łatwe zarządzanie gwarancjami
  • Analiza i statystyki rozgrywki
  • Analiza ruchów, kliknięć i wykorzystania klawiatury dla zwiększenia wydajności w grach

Dodaj komentarz