Nowy Rok, nowy Ty – Logitech nadchodzi z pomocą w realizacji postanowień noworocznych

Czy większość z Was nie jest już zmęczona składaniem, a potem łamaniem uważnie przemyślanych postanowień noworocznych? O znacznej części z nich zapominamy już w trzeci poniedziałek stycznia, który jest także określany najbardziej przygnębiającym dniem w kalendarzu. W tym roku Logitech wyciąga pomocną dłoń do wszystkich tych, którzy zaczynają nowy rok z listą pełną postanowień.

Według prognoz firmy Gartner sprzedaż tabletów wzrośnie z niespełna 69 milionów w 2011 roku do ponad 108 milionów w 2012 roku. Te zmyślne urządzenia nie tylko zapewniają nam rozrywkę, ale także pomagają w bardziej praktycznych kwestiach. Od aplikacji kalendarzowych i map GPS, po szybkie przepisy kulinarne i plany ćwiczeń – tablety mogą nam pomóc w pełnym wykorzystywaniu naszych możliwości, nawet przy realizacji noworocznych celów. Niezależnie więc czy postawiłeś przed sobą zadanie zadbania o formę, odnowienia kontaktów ze starymi przyjaciółmi czy lepszej organizacji czasu możesz liczyć na wsparcie Logitech, który dzięki produktom z linii akcesoriów tabletowych pomoże Ci wytrwać w realizacji postanowień na rok 2012.

„W tym roku będę bardziej produktywny” – dla osób, które cierpią na brak czasu

Jak zorganizować czas i pracę, tak aby być najbardziej efektywnym? Być może dobrym rozwiązaniem jest stworzenie przenośnego mini biura, dzięki któremu będziemy mogli na bieżąco sprawdzać skrzynkę mailową czy nadrabiać zaległości dotyczące branżowych nowinek. Wystarczy jedynie tablet oraz klawiatura z podstawką Logitech Keyboard Case for i Pad 2 i już dysponujemy wygodnym, mobilnym narzędziem biurowym. Urządzenie Logitech nie tylko znacznie ułatwia pracę, ale jest także idealnym etui podróżnym, dzięki któremu ekran naszego iPada będzie zabezpieczony przed zarysowaniami.

„W tym roku przejdą na dietę” – dla osób walczących z krągłościami

Okres Bożego Narodzenia i karnawału to wielka pokusa dla obżartuchów. Po przytłaczającej liczbie pojawiających się na stole smakołyków, większość z nas postanawia, że nadchodzący rok będzie mijał pod znakiem zdrowego odżywiania oraz regularnych ćwiczeń.
Jak wzmocnić swoja motywację i ułatwić sobie realizację postanowienia? Istnieje wiele aplikacji dedykowanych tabletom, które pomogą dobrać odpowiednie ćwiczenia oraz stworzą indywidualny plan treningów. Drugim pomysłem na utrzymanie formy jest wykorzystanie tabletu jako planera przepisów, dzięki któremu będziemy czuwać nad tym co jemy. Przygotowując zdrowe posiłki można sięgnąć po wygodna podstawkę Logitech Speaker Stand for iPad.

“Będę rozwijać swoje umiejętności” – dla osób z ambicjami

W postanowieniach chodzi o wzbogacanie siebie, a najlepszym sposobem na to jest nauczenie się czegoś nowego. Z tabletem, możliwości są nieograniczone – kursy i aplikacje są dostępne po jednym dotknięciu ekranu. Dodatkowo dzięki tabletowi możemy wszędzie, gdziekolwiek się znajdziemy, w domu, w parku czy w podróży, komfortowo korzystać z internetu. W każdej chwili możemy zagłębić się w lekturze stron internetowych poświęconych naszemu nowemu hobby czy wyszukać niezbędne nam informacje. Wygodę korzystania z tabletu zapewni nam zestaw klawiatury i podstawki Logitech Tablet Keyboard for iPad.

“Będę bardziej dbał o kontakt z bliskimi” – dla osób, które oddaliły się od rodziny i przyjaciół

Aktywne życie, nawał pracy to główne przyczyny, które wpływają na zaniedbywanie przez nas kontaktów z rodziną czy przyjaciółmi. Teraz możemy ten problem łatwo rozwiązać dzięki opcji wideo czatu w naszym tablecie. Dodatkową wygodę podczas rozmowy zapewnią nam bezprzewodowe słuchawki Logitech Wireless Headset.

Wszystkie produkty są już dostępne w Polsce:
Logitech Keyboard Case for iPad 2        449.00 PLN
Logitech Speaker Stand for iPad        219.00 PLN
Logitech Tablet Keyboard for iPad        269.00 PLN
Logitech Wireless Headset            269.00 PLN

Dodaj komentarz