Konkurs graficzny na MOBO.pl

Zapraszamy wszystkich do udziału w nowym konkursie na lamach MOBO.pl. Tym razem, uwzględniając Wasze sugestie, z poprzedniego konkursu, żeby wygrać, będzie należało wykazać się pewną dozą kreatywności. Przedmiotem konkursu jest stworzenie grafiki związanej z MOBO.pl. Każdy, kto lubi wyzwania i pasjonuje się grafiką, lub chce nabyć nowe umiejętności i rozpocząć swoja przygodę z grafiką komputerową, ma na to realną szansę. Dostanie możliwość nie tylko zdobycia naszej nagrody, ale także szansę na zaistnienie w Internecie. Zwycięstwo w konkursie oznacza wcielenie pomysłu zwycięzcy w życie. Jeśli nie boisz sie niezależnej oceny i chcesz zobaczyć jak inni przyjmą Twoje pomysły, zapraszamy do udziału w konkursie!


Nagroda główna – PANDA Global Protection 2011 PL
 


Panda Global Protection

Media donoszą ostatnio o atakach hakerów. Wirusy komputerowe krążą w Sieci niczym ptasia grypa. Wraz z cyfryzacją społeczeństwa i przenoszeniem coraz to nowych aspektów naszej aktywności w sferę wirtualnego świata, rośnie potrzeba bezpieczeństwa naszych danych. Wszystkim wymagającym najwyższego stopnia ochrony i bezpieczeństwa podczas surfowania w Sieci, mamy do zaoferowania pakiet Panda Global Protection 2011 w polskiej wersji językowej. Intuicyjny interfejs, zabezpieczenie poczty elektronicznej przed spamem i szyfrowanie prywatnych danych to tylko kilka z wielu możliwości pakietu

 
Co zrobić aby wygrać PANDA Global Protection 2011?

Należy zaprojektować graficzną formę wyróżnień nadawanych testowanym produktom na łamach MOBO.pl.

Projekt można wysłać na adres redakcji: redakcja@mobo.pl, lub umieścić link do grafiki w komentarzu. Zgłaszane projekty będą prezentowane na forum w wątku Konkurs graficzny na MOBO.pl.

 

Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa od 28 stycznia 2012 do 31 marca 2012 roku włącznie.
2. Konkurs jest prowadzony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
3. Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik MOBO.pl zamieszkały na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który ukończył 18 lat (lub za zgodą opiekunów prawnych).
4. Uczestnikiem konkursu nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody ani redakcja MOBO.pl oraz członkowie ich rodzin.
5. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie aktywnego konta na MOBO.pl.
7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 48 godzin od daty jego zakończenia.
8. Zwycięzca ma obowiązek, w ciągu 7 dni, przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
9. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
10. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
11. Nagrody zostaną wysłane na koszt MOBO.pl.
12. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

 

4 comments for “Konkurs graficzny na MOBO.pl

Dodaj komentarz