Marcin Dołęga, wielokrotny mistrz świata i Europy w podnoszeniu ciężarów, oficjalnym ambasadorem marki Acer w Polsce

Firma Acer Poland podpisała umowę z polskim sztangistą, Marcinem Dołęgą. Marcin Dołęga będzie ambasadorem marki Acer przez najbliższe 12 miesięcy. Marcin Dołęga to jeden z najbardziej utytułowanych polskich sztangistów. Wielokrotnie zdobywał mistrzostwo świata ( w latach 2006, 2009 i 2010). Jest też mistrzem Europy z 2006 roku. Marcin uzyskał kwalifikacje olimpijskie i w tym roku będzie reprezentował Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Nasz sztangista jest typowany na jednego z faworytów do medalu olimpijskiego, zarówno przez polskie, jak i międzynarodowe media (m.inn. Daily Telegraph i USA Today).

Zgodnie z podpisaną umową Marcin Dołęga będzie twarzą kampanii reklamowych Acer w Polsce związanych ze zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, których Acer jest jednym z TOP Partnerów. „Acer od lat jest związany ze sportem, jesteśmy sponsorem teamu Formuły 1 – Ferrari, Ducatti w Moto GP, zespołu Inter Mediolan i oczywiście Igrzysk Olimpijskich. Teraz postanowiliśmy przenieść nasze doświadczenia międzynarodowe na polski grunt i wesprzeć polskich sportowców. Nasz wybór padł na Marcina Dołęgę ponieważ jego droga sportowa odzwierciedla idee wyznawane przez Acer, czyli ducha rywalizacji i dążenie do doskonałości” – powiedział Juliusz Niemotko, Country Manager Acer Poland.  „Bardzo się cieszę na współpracę z firmą Acer. Z przyjemnością będę reprezentował markę Acer podczas zawodów oraz w kampaniach promujących firmę. Mam nadzieję, że pomoże mi to w przygotowaniach do Londynu i zaowocuje medalem Igrzysk Olimpijskich” – dodał Marcin Dołęga.

Acer od kilku lat wspiera Ruch Olimpijski będąc jego TOP Partnerem a także współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim. Firma Acer towarzyszyła sportowcom podczas zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2010 roku w Vancouver, będzie też ich wspierać w tym roku w Londynie. Firma Acer dostarcza sprzęt komputerowy służący do obsługi technicznej Olimpiady. Na potrzeby Igrzysk w Londynie Acer zapewni:

•    11000 komputerów stacjonarnych,

•    10500 monitorów,

•    1500 laptopów,

•    1500 ekranów dotykowych,

•    900 serwerów

•    5 sieci pamięci masowej SAN (o fizycznej pojemności 72 TB),

•    liczne akcesoria (torby na notebooki, klawiatury, myszy, biblioteki taśmowe, pamięci).

Wraz z dostawą sprzętu firma Acer gwarantuje pomoc zespołu 350 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zainstalują sprzęt i będą czuwać nad jego prawidłową pracą we wszystkich miejscach rozgrywek sportowych oraz innych uroczystości.

Dodaj komentarz