Megatelewizory w ofercie Sharp

W ostatnich dniach do oferty firmy Sharp dołączyły kolejne dwa modele telewizorów sygnowane jako telewizory najlepsze do odbioru EURO 2012. Rozszerzyła się  tym samym seria BIG AQUOS. Ekrany najnowszych modeli imponują przede wszystkim rozmiarem. Do wyboru mamy 60 lub 70 cali, czyli odpowiednio 152 i 177 cm. Można spodziewać się, że na telewizorze o takich parametrach każdy obraz będzie wyraźny i jak zwykło się mówić “prawie jak żywy”. Nowe modele Sharpa poza rozmiarem, posiadają również inne niewątpliwe zalety.

“Dzięki 100 Hz panelowi UV2A oraz technologii Fine Motion, poprawiającej płynność ruchu i ostrość obrazu, kinowy przebój w 3D czy najważniejszy mecz sezonu w 2D ukażą się nam w znakomitej jakości obrazu i w naprawdę realistycznych kolorach.”

Dodatkowo modele LE740E zostały wyposażone w potrójny tuner HD (DVB-T/DVB-C/DVB-S2).Co więcej do dyspozycji użytkowników oddano również wbudowany odtwarzacz multimedialny, a także możliwość korzystania z lokalnej sieci domowej, dzięki przeglądarce  AQUOS Net +. Nieważne w czy program, który chcemy oglądać został zrealizowany w technologii 2D czy 3D opisywane modele samoczynnie konwertują obraz 2D do 3D.

“Wyposażono je w udoskonaloną funkcję Time Shift: Time Shift+. Oznacza to, że nagrany materiał możliwy jest do odtworzenia z pamięci także po zmianie oglądanego kanału, czy wyłączeniu telewizora po danej sesji nagrywania. Dopóki pamięć Time Shift+ podłączona jest do odbiornika, zapisany program jest możliwy do odtwarzania – nawet wielokrotnego. Takiej możliwości nie dawała poprzednia wersja pamięci podręcznej.”

Megatelewizory Sharpa spełniają najbardziej wygórowane wymagania dotyczące efektywności zarządzania energią.

“Wprowadzając do sprzedaży nowe modele serii LE740E, Sharp po raz kolejny przełamuje granice nie tylko wielkości i jakości, ale także kwoty, jaką należy wydać na tak duży telewizor LED 3D. Jeszcze rok temu na rynku nie był dostępny żaden model 70-calowy, a na telewizor 60-calowy trzeba było wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Także aktualne modele konkurencyjne o przekątnej 60-cali przewyższają znacznie cenę oferowanych przez Sharp telewizorów.”

Ile kosztuje więc telewizor, który każdy kibic i nie tylko chciałby mieć w domu?  To będzie można sprawdzić już wkrótce, kiedy tylko AQUOS LED 3D LE740E trafią  na sklepowe  półki. Niezależnie od ceny z pewnością znajdą wielu nabywców.

Dodaj komentarz