Już wkrótce nowy smartfon Google i Motoroli?

W internecie pojawił się film przedstawiający nowy model smartfona zaprojektowany przez Motorolę . Należy przypuszczać, że jest on efektem wspólnych działań z Google. Czy oznacza to, że latem będziemy mogli zakupić nowy high-endowy model?
Zablokowany już film został udostępniony przez wietnamski portal TinheTe. Widać na nim wyraźnie lekko zaokrąglone narożniki oraz charakterystyczne logo “M”. Z nagrania dowiedzieliśmy się co nie co o parametrach smartfona. Ma on dysponować ekranem HD o przekątnej 4,65 cala, działać na procesorze Qualcomm Snapdragon S4 a pamięć ma wynosić 2 GB. Hipotetycznie smartfon będzie działał pod kontrolą Androida Jelly Bean. Na więcej informacji o tym telefonie będziemy musieli poczekać. 

Nowy model będzie zapewne smartfonem z wyższej półki, choć na pewno nie jest to enigmatyczny X Phone. Portal Cnet donosi, że ostateczny kształt telefonu Google i Motoroli  możemy poznać w maju na konferencji I/O. Na dalsze wiadomości o tym wspólnym dziecku Google i Motoroli będziemy czekać z niecierpliwością. 

Źródło: Cnet

Dodaj komentarz