Multimedialny CityTab od Colorovo

Colorovo wprowadza na rynek nowy tablet CityTab z 10.1 calowym ekranem. Jak twierdzi producent, urządzenie ma charakter przede wszystkim multimedialny. Nadaje się bowiem do oglądania filmów w rozdzielczości HD, używania programów do obróbki zdjęć czy wideo oraz nawet do gier 3D.  

Te wszystkie funkcje możliwe są dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Hz i 4-rdzeniowej akceleracji 3D 400 MHZ. Ponadto tablet wyposażono w baterię 7000 mAh, która wystarcza na ponad 6 godzin ciągłego użytkowania. Pamięć wbudowana wynosi 8 GB i oczywiście istnieje możliwość jej rozszerzenia do 32 GB za pomocą karty SD. Łączność z siecią zapewnia karta Wi-Fi 802.11 b/g/n. Istnieje także opcja obsługi zewnętrznego modemu GSM.

CityTab Vision posiada jeszcze jedną, unikalną cechę, która go wyróżnia. Urządzenie posiada dwa głośniki stereo umieszczone od frontu, po bokach ekranu. Jest to lepsze rozwiązanie niż w większości innych tabletów, gdyż dźwięk z odtwarzanych multimediów biegnie prosto do uszu, a nie rozchodzi się w przeciwnym kierunku lub w bok. 

Jak podaje producent tablet będzie kosztować około 700 złotych.

 

Dodaj komentarz