Mysz bezprzewodowa Genius NX-6500

Genius zaprezentował bezprzewodową myszkę do laptopów. Swój produkt zachwala możliwością pracy na baterii AA przez nawet 18 miesięcy.

Możliwe jest to dzięki sensorowi optycznemu o czułości 1200dpi. Oparty jest on o promienie podczerwone, co sprawia, że urządzenie mniej pobiera energii. Mysz ma kompaktowe rozmiary. Jest wykonana z materiału przypominającego szczotkowane aluminium, więc w zasadzie wizualnie pasuje do każdego laptopa. Ponadto boki modelu pokryte są gumą, co zapewnia wygodę w trzymaniu.


Połączenie z komputerem odbywa się w paśmie 2.4 GHz a jego efektywny zasięg wynosi do 10 metrów. Jako wyposażenie dodatkowe, producent umieścił w zestawie baterie AA oraz zaczep Stick’NGo. Ten ostatni pomaga zamocować model do powierzchni laptopa podczas transportu. 

Mysz komunikuje się z komputerem za pośrednictwem niewielkiego dongla USB. Połączenie odbywa się w paśmie 2,4GHz, a jego efektywny zasięg wynosi do 10 metrów.

Mysz Genius NX-6500 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna zostanie zaprezentowana w drugim kwartale 2013 r.

 


Dodaj komentarz