System muzyczny Bowers & Wilkins Z2

Bowers & Wilkins prezentuje bezprzewodowy system muzyczny wyposażony w technologię AirPlay i złącze Lightning. Jak zapewnia producent całość systemu Z2 została umieszczona w kompaktowej obudowie, którą można wszędzie dopasować. Stacja muzyczna  korzysta ze złącza Lightning, kompatybilnego z iPhone 5 i wykorzystuje technologię Apple AirPlay do intuicyjnego bezprzewodowego strumieniowania w wysokiej jakości.

Ochroną dla na nowo opracowanych przetworników Bowers & Wilkins jest subtelnie zakrzywiona, metalowa maskownica. Z kolei autorska, technologia Flowport zapewnia nad odpowiednią reprodukcją basu.

Łatwa do konfiguracji technologia AirPlay umożliwia strumieniować bezpośrednio muzykę z iPhona lub iPada do nowej stacji dokującej.   Dostęp do tej intuicyjnej technologii gwarantuje darmowa aplikacja konfiguracyjna Bowers & Wilkins, którą można pobrać z App Store.

Jak możemy przeczytać w informacji prasowej: ,,Z2 i kompletna oferta bezprzewodowych systemów muzycznych Bowers & Wilkins łączy tradycyjny ekspercki dźwięk Bowers & Wilkins z bezprzewodowym strumieniowaniem AirPlay, najnowszymi rozwiązaniami w technologii cyfrowego wzmocnienia i specjalnie opracowaną cyfrową obróbką sygnału, co gwarantuje naturalną wygodę i wolność bezprzewodowej muzyki, bez kompromisów w jakości dźwięku.”

Bowers & Wilkins Z2 już jest dostępny w sprzedaży za ok. 1799 złotych. 

Dodaj komentarz