Słuchawki z serii Skullcandy

 

Na polskim rynku pojawiły się nowe modele serii Skullcandy. Spośród konkurencyjnych modeli wyróżnia je ciekawe wzornictwo,  śmiała kolorystyka oraz odważne logo z trupią czaszką. Modele Aviator oraz Navigator nawiązują do okularów wymyślonych przez firmę Ray Ban w 1930 roku.


Głównym inicjatorem tego projektu był generał lotnictwa Douglas McArthur, który zlecił wykonanie tych okularów dla lotników w armii USA/ Słuchawki wykonano z półprzeźroczystego poliwęglanu a od wewnątrz wyścielono miękkimi skórzanymi poduszeczkami.  Modele Aviator oraz Navigator dostępne są w kolorze białym i czarnym. Dodatkowo słuchawki Aviator oferowane są w kolorze złotawego brązu, zaś Navigator w wersji Royal Blue.

Z kolei słuchawki Lowdriwer sątanowią ciekawą alternatywę dla młodych ludzi uprawiających sport. Mimo iż wyposażone je w głośniki o średnicy 40 mm to zachowują swoją lekkość. 

 

Modele Uprock cechują się natomiast ergonomicznym designem, miękkimi gąbkami na muszlach i głośnikami 40mm.

Słuchawki Skullcandy Mix Master zostały zaprojektowane, przez grupę Beastie Boys. To oferta skierowana głównie dla DJ-ów. Głośniki o średnicy 50 mm gwarantują krystalicznie czysty dźwięk.

Skullcandy Aviator 2.0 – 699,90 PLN

 

Skullcandy Navigator – 399, PLN

 

Skullcandy Lowrider 2.0 – 179,90 PLN

 

Skullcandy Uprock 2.0 – 139,90 PLN

 

Skullcandy Mix MASTER DJ  2.0 – 1299,90 PLN

 

Dodaj komentarz