VMware Forum 2013: Virtually Unlimited

Polska edycja VMware Forum 2013 odbędzie się 4 czerwca br. w Warszawie. W regionie EMEA będzie miało miejsce 27 takich wydarzeń, a organizatorzy spodziewają się ponad 16 tys. gości. Temat przewodni tegorocznej edycji forum brzmi „Virtually Unlimited”. Kwestie, które zostaną poruszone podczas tego wydarzenia, pomogą  profesjonalistom IT tworzyć z sukcesem programowo zdefiniowane centra przetwarzania danych (Software-Defined Data Center – SDDC), a tym samym swobodniej poruszać się w środowisku chmury.

VMware Forum 2013 jest znakomitą okazją dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką chmury, wirtualizacji i technologii mobilnych do poznania sposobów implementacji wydajnych strategii chmury. W trakcie tego wydarzenia przedstawiciele VMware i firm partnerskich opowiedzą o tym, jak organizacje wprowadzają innowacje w środowisku chmury oraz tworzą mniej skomplikowaną i bezpieczniejszą infrastrukturę IT, przyspieszając zarazem proces tworzenia, wdrażania i uruchamiania aplikacji.

Imprezę rozpocznie Elie Kanaan, Vice President, Marketing EMEA. Podczas jego wystąpienia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą osiągnąć większą elastyczność, wdrażając programowo zdefiniowane centra przetwarzania danych.

„Nasza branża stoi w obliczu wyzwań, które będą mieć wpływ na każdego z klientów, bez względu na sektor, w którym działają i rozmiar przedsiębiorstwa. Ewolucja w kierunku centrów danych SDDC, skok technologiczny w obszarze rozwiązań dla użytkowników końcowych (End-User Computing) i chmury zorientowanej na potrzeby klientów (Customer-Centric Cloud Computing) wywrą olbrzymi wpływ na sposób, w jaki firmy prowadzą działalność i konkurują ze sobą” – mówi Piotr Fąderski, Country Manager Poland and Baltic States w firmie VMware.

„VMware Forum 2013 to świetna okazja dla klientów, by spotkać się z przedstawicielami VMware i firm partnerskich oraz poznać korzyści płynące z efektywnie stosowanej wirtualizacji i technologii chmury. Naszym celem jest zaprezentowanie zebranym zaczerpniętych z życia przykładów firm, które skorzystały z naszych rozwiązań i zyskały wymierne korzyści biznesowe” – dodaje Piotr Fąderski.

VMware Forum 2013 to jednodniowe wydarzenie, organizowane z myślą o profesjonalistach z branży IT, którzy pragną uprościć i przekształcić swoje środowiska informatyczne. Do udziału zaproszeni są wszyscy zainteresowani innowacjami w obszarze infrastruktury IT, centrów danych, komputerów stacjonarnych oraz usprawnieniem ciągłości działań biznesowych i strategiami dla środowiska chmury. W ciągu jednego dnia organizatorzy zamierzają przekazać całą potrzebną wiedzę na temat przyszłości chmury w trzech obszarach tematycznych, dotyczących technologii chmury, wirtualizacji i mobilności.

Na Forum będą obecni przedstawiciele VMware User Group (VMUG), niezależnej organizacji zrzeszająca klientów firmy VMware, którzy udzielą informacji i podzielą się wiedzą z zainteresowanymi gośćmi. Ideą VMUG jest maksymalizacja korzyści płynących ze stosowania rozwiązań VMware i usług oferowanych przez partnerów poprzez wymianę i dzielenie się wiedzą podczas organizowanych szkoleń, wydarzeń i spotkań.

Platynowymi sponsorami VMware Forum są firmy EMC, HP i OVH.

Równolegle do VMware Forum, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy w 18 różnych miejscach odbędą się wydarzenia z serii Partner Exchange on Tour – Take Charge. Podczas tych seminariów przedstawione będą najważniejsze kwestie poruszone w czasie VMware Partner Exchange 2013, dorocznego spotkania partnerów, które odbyło się w USA. Dodatkowo podczas polskiej edycji zaprezentowane zostaną informacje dotyczące rynku lokalnego oraz wiele ciekawych narzędzi potrzebnych do zwiększenia zysków,  rozwoju  współpracy z VMware i siecią partnerską.

Odwiedzając oficjalny blog VMware dedykowany regionowi EMEA www.vmwareemeablog.com, można na bieżąco śledzić wypowiedzi i informacje o wydarzeniach poprzedzających VMware Forum, brać udział w konkursach oraz czytać aktualne doniesienia z imprezy.

Dodaj komentarz