Brother prezentuje najmniejszą drukarkę LED w swojej ofercie

Firma Brother zaprezentowała najnowszą kolorową drukarkę, wykorzystującą technologię LED – model HL-3170CDW. To najmniejsze urządzenie tego typu w ofercie producenta. Kompaktowa konstrukcja oraz wysoka prędkość i jakość druku sprawiają, że urządzenie idealnie sprawdzi się w środowisku biurowym.

Wszechstronne zastosowania

HL-3170CDW znajdzie wszechstronne zastosowanie w każdym biurze, dzięki możliwości pracy zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej, natomiast podświetlany wyświetlacz LCD nadaje jej eleganckiego wyglądu. Prędkość druku oferowana przez drukarkę HL-3170CDW wynosi nawet do 22 stron na minutę, zarówno w opcji monochromatycznej, jak i kolorowej. Dodatkowo urządzenie charakteryzuje się doskonałą jakością wydruków o wysokiej rozdzielczości (2400 x 600dpi), jak również oferuje automatyczny druk dwustronny.

Wysoka wydajność

Zastosowanie wydajnych, kolorowych tonerów, pozwalających na wydrukowanie nawet 2200 stron z zachowaniem najwyższej jakości, pozwala na znaczące ograniczenie kosztów druku. Model, podobnie jak wszystkie kolorowe drukarki LED firmy Brother, korzysta z oddzielnych tonerów i bębnów, dzięki czemu jego eksploatacja jest mniej kosztowna i zarazem mniej uciążliwa dla środowiska. Dodatkowo, drukarka HL-3170CDW jest wyposażona w podajnik papieru na 250 arkuszy, dzięki czemu spełni wymogi każdego biura.

W dzisiejszych czasach, w których liczy się oszczędność przestrzeni, czasu i kosztów, wykorzystanie odpowiedniej drukarki pozwala znacząco usprawnić pracę biura. Model HL-3170CDW to doskonałe rozwiązanie dla firm, które poszukują kompaktowego urządzenia, wygodnego w obsłudze, jednocześnie gwarantującego szybkie i estetyczne wydruki” – powiedziała Katarzyna Idzkiewicz, Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

Bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych

HL-3170CDW oferuje możliwość druku z poziomu szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Urządzenie pozwala drukować bezpośrednio zarówno z tabletów, jak i smartfonów, przy wykorzystaniu aplikacji Brother iPrint&Scan lub usług Apple AirPrint oraz Google Cloud Print.

Model HL-3170CDW jest zgodny z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii, niskim poziomem hałasu oraz konstrukcją nadającą się do recyklingu.

Wszystkie urządzenia Brother posiadają 3-letnią gwarancję.

Dodaj komentarz