Dwa urządzenia od Measy

Na rynku pojawiły się dwa nowe produkty marki Measy U2A i RC12. Pierwsze urządzenie to dwurdzeniowy mini PC, który pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 4.1. Natomiast Measy RC12 to klawiatura wyposażona w touchpad, zamknięta w zgrabnej obudowie, wymiarami przypominająca tradycyjny pilot telewizyjny.

Measy U2A może zamienić telewizor w tzw. Smart TV. Oferuje on łączność bezprzewodową w standardzie b/g/n. Wyposażono go w port USB 2.0 oraz czytnik kart microSD. Może współpracować z kamerą USB, dlatego też można za jego pomocą prowadzić wideokonferencje. Natomiast dzięki funkcji airplay, można wyświetlić zawartość smartfonu lub tabletu na ekranie telewizora. 

Z kolei RC11 ma za zadanie zapanować nad domowym centrum rozrywki. Może współpracować przede wszystkim z Measy U2A ale z istnieje możliwość zaadaptowanie ich do pracy z telewizorami typu Smart TV, komputerami czy tabletami. W porównaniu do swojego poprzednika model dysponuje touchpadem z funkcją scrolla, znaną z notebooków. 

Measy U2A oraz Measy RC12 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i są już dostępne w polskich sklepach, w sugerowanych cenach, odpowiednio, 235 PLN brutto i 99 PLN brutto.

 

 

Dodaj komentarz