Kolorowe słuchawki do smartfonów [PR]

Hama Polska wprowadziła do swojej oferty nowy model słuchawek dousznych Happy Plugs. To propozycja dla użytkowników smartfonów, poszukujących akcesoriów cechujących się solidną jakością i odważną kolorystyką. 

Słuchawki to nieodłączny składnik zestawu, który trafia do nabywców smartfonów. Nie są to jednak akcesoria z najwyższej półki. Ich jakość dźwięku, design czy kolorystyka zazwyczaj nie spełniają oczekiwań użytkowników. Marka Happy Plugs stanowi ciekawą alternatywę dla standardowych słuchawek dołączanych do ultramobilnych terminali.

000014de520b1638

 

Happy Plugs jest szwedzką marką, a jej właściciele wychodzą z założenia, że słuchawki powinny wyróżniać się nie tylko jakością, ale również stylistyką wykonania i bogatą kolorystyką. Akcesoria zostały zaprojektowane zgodnie ze skandynawskimi trendami, czyli minimalizmem i oszczędną formą. Dodatkowego szyku nadają im pozłacane styki. Dużym walorem Happy Plugs jest też przystępna cena. Strategia Szwedów jak do tej pory przynosi rezultaty, słuchawki są oferowane w 1000 sklepów, znajdujących się 52 krajach całego świata. Od niedawna dostępne są również w Polsce. Hama Polska oferuje dwa modele In-Ear oraz Earbud, oba kompatybilne z najpopularniejszymi smartfonami takich producentów jak Apple, HTC, Nokia, Sony Ericsson, LG, Motorola czy Samsung.

000014df520b1641

Słuchawki posiadają mikrofon oraz pilot, pozwalający na sterowanie dźwiękiem oraz odbieranie połączeń telefonicznych. Użytkownik słuchawek otrzymuje różnej wielkości wkładki douszne, pozwalające dopasować słuchawki do indywidualnych potrzeb. Earbud oraz In-Ear dostępne są aż w 11 kolorach: białym, pomarańczowym, żółtym, niebieskim, turkusowym, fioletowym, zielonym, czarnym, różowym, czerwonym i malinowym. Słuchawki Earbud posiadają 14,8 mm przetworniki, ich pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz-50 kHz, zaś moc wejściową 10mW.

Z kolei In-Ear dysponują przetwornikami o średnicy 9mm, zaś pozostałe parametry są praktycznie tożsame z modelem Earbud. Różnią się jedynie czułością, w przypadku tego modelu jest to 102 dB +3, natomiast In-Ear 110 dB +3.

Sugerowane ceny detaliczne:

Happy Plugs Earbud – 89,90 złotych

Happy Plugs In-Ear – 129,90 złotych

Dodaj komentarz