SanDisk X210 SSD z interfejsem SATA

Firma SanDisk wprowadziła do swej oferty napędów SSD nowy model – SanDisk X210 SSD z interfejsem SATA. 

SanDisk X210 jest zoptymalizowany pod kątem zastosowań, w których najważniejszy jest szybki, stały dostęp do danych, jak na przykład mechanizmy wyszukiwarek czy dostawcy pamięci masowej w chmurze (Cloud computing). W przypadku użycia w małych serwerach i serwerach klasy podstawowej dla centrów przetwarzania danych napęd SSD ma według producenta zapewniać dużą szybkość i stałą wydajność. .

X210_front

Ponieważ SanDisk X210 ma format dysku 2,5-calowego, można go z łatwością zainstalować w komputerach stacjonarnych i notebookach, co pozwala kierownikom działów IT znacznie zwiększyć wydajność urządzeń biurowych w miejscu pracy. Model X210 cechuje się wysoką niezawodnością, umożliwia szybki start systemu operacyjnego, zwiększa szybkość przesyłania danych, a także umożliwia szybsze i wygodniejsze korzystanie z dużych aplikacji oraz multimediów.

Najważniejsze cechy modelu SanDisk X210 SSD:

Pojemność do 512 GB
Szybkość odczytu sekwencyjnego do 505 MB/s, szybkość zapisu sekwencyjnego do 470 MB/s
Automatyczne zarządzanie energią, w tym funkcja DEVSLP, która umożliwia wydajną pracę komputerów przenośnych bez skrócenia czasu zasilania
z akumulatora
Opracowana przez SanDisk zaawansowana technologia produkcji oparta na procesie 19 nm
Opracowana przez SanDisk wydajna wielowarstwowa architektura systemu z wyjątkową technologią akceleracji nCache™ (tą samą, która została użyta w wyróżnianym nagrodami modelu SanDisk Extreme® II SSD)

Dodaj komentarz