Bezprzewodowe Creative Hitz WP380

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o nowych kartach dźwiękowych, zaprezentowanych przez markę Creative podczas targów IFA. Dziś mamy informacje o nowych słuchawkach z serii bezprzewodowych zestawów Hitz.

Najnowsza technologia ShareMe umożliwia na równoczesne połączenie dwóch bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Creative do jednego źródła nadawania, dzięki czemu ich użytkownicy mogą dzielić się w tym samym czasie tą samą ścieżką dźwiękową. Jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, w której dwie osoby chcą jednocześnie słuchać na swoich słuchawkach tej samej muzyki, tego samego audiobooka lub wspólnie oglądać ten sam film.

Creative Hitz WP380 są kompatybilne z iPodami, iPadami, iPhone’ami oraz smartfonami i tabletami działającymi w oparciu o system Android. Wśród tych dodatków znalazły się standard łączności NFC, dzięki któremu możliwe jest połączenie słuchawek z nadajnikiem za pomocą jednego zetknięcia obu urządzeń oraz zaawansowane kodeki aptX i AAC umożliwiające przesyłanie krystalicznie czystego dźwięku bez opóźnień za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth.Product_HITZ WP380_Side

Autorska technika Creative Multipoint pozwala ponadto na równoczesne połączenie zestawu Hitz WP380 z aż dwoma inteligentnymi urządzeniami mobilnymi, np. z tabletem i smartfonem. Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom słuchawki Creative Hitz WP-380 są jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zestawów bezprzewodowych dostępnych obecnie na rynku.

Product_HITZ WP380

Według zapewnień producenta 34-milimetrowe przetworniki neodymowe, w które wyposażone zostały nowe słuchawki Creative, zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, podczas gdy wbudowany, niewidoczny mikrofon wycisza hałasy dochodzące z otoczenia, poprawiając tym samym jakość rozmów telefonicznych.

Zestaw słuchawkowy Creative Hitz WP380 dostępny będzie w sprzedaży w październiku 2013 roku. Jego cena wyniesie 399 PLN.

Dodaj komentarz