Drapieżna klawiatura od Geniusa

Firma Genius wprowadziła na rynek model klawiatury z serii GX-Gaming. Manticore wyposażono została w 8 programowalnych klawiszy, na których ustawić można do 24 makr oraz przycisk Master Record do ich intuicyjnego programowania.

Nowa klawiatura Genius, poprzez nazwę i drapieżny wygląd nawiązuje do legendarnego perskiego stworzenia – Mantykory, która była była połączeniem  trzech istot (ludzka głowa, ciało lwa i ogon skorpiona). Toteż w klawiaturze umożliwiono zmianę koloru podświetlenia w trzech różnych obszarach. Jasność podświetlenia może być dodatkowo regulowana na czterech poziomach.

Klawiatura posiada 6 klawiszy funkcyjnych do szybkiej kontroli multimediów oraz funkcję anti-ghosting, zapobiegającą blokowaniu się urządzenia, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie.

Częstotliwość próbkowania portu USB to 1000 Hz. Dlatego też reakcja na naciśnięcie klawisza jest ośmiokrotnie szybsza niż w przypadku standardowych klawiatur, gdzie próbkowanie wynosi najczęściej  125 Hz.

Urządzenie wyposażono również w dwa porty USB 2.0, które umożliwiają podłączenie dodatkowych akcesoriów. Długość kabla, zakończonego pozłacanym stykiem USB, wynosi 1,8m.Manticore_1

Dołączone oprogramowanie o nazwie Scorpion UI pozwala w pełni wykorzystać możliwości nowej klawiatury. Dzięki niemu gracz może m.in. ustawić do 24 makr, a także stworzyć trzy profile, przeznaczone do różnych typów gier. Oprogramowanie współpracuje z systemami z rodziny Windows (8/7/Vista/XP).Manticore_2

Klawiatura Genius Manticore objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 209 złotych brutto.

Dodaj komentarz