Mad Catz na targach Poznań Game Arena

Mad Catz, czołowy producent akcesoriów dla graczy weźmie udział w tegorocznych targach Poznań Game Arena, które odbędą się w dniach 18-20 października b.r. w Poznaniu.

Mad Catz zaprezentuje na targach swój najnowszy produkt konsolę MOJO. Platforma do gier podłączana do telewizora, bazuje na systemie Android. Mobilna konsola oferuje wiele nowych rozwiązań w tym dostęp do tysięcy gier, między innymi z takich sklepów jak Google Play, Amazon czy Nvidia TegraZone.

Mojo-001

Amatorzy elektronicznej rozrywki będą mogli przetestować najnowsze akcesoria do platform PS3, Xbox360 oraz PC. Wśród nich nie zabraknie najnowszego zestawu słuchawkowego Tritton 720+ 7.1 Surround oraz innych kontrolerów jak STRIKE 7 czy RAT 9.Mojo-003

Jak zapowiadają gospodarze stoiska Mad Catz nie zabraknie licznych konkursów i turniejów. Średnio co dwie godziny będą do wygrania cenne nagrody.

Mojo-004

Wśród nich myszy RAT 3, 5, 7, słuchawki Tritton Kunai oraz podkładki z serii Glide. Fani fejsbookowego profilu Mad Catz będą mieli pierwszeństwo w udziale w turniejach więc przed targami warto odwiedzić profil marki.

43109_CCB_01

Dodaj komentarz