Conceptronic wprowadza mobilny głośnik 2.1

Conceptronic, niemiecki producent akcesoriów komputerowych wprowadził do oferty mobilny głośnik 2.1, który współpracuje ze wszystkimi urządzeniami zaopatrzonymi w złącze Bluetooth 4.0. Dzięki obsłudze pamięci flash użytkownik nie musi korzystać z dodatkowego playera.

Bezprzewodowy głośnik Conceptronic Wiereless Party Speaker jest urządzeniem multimedialnym. Dzięki technologii Bluetooth 4.0, muzykę można odtwarzać z dowolnego źródła dźwięku oddalonego do 10 m od głośnika lub skorzystać z portu na zewnętrzne karty pamięci by bezpośrednio z nich odtwarzać ulubioną muzykę.0000186652974be6 (1)

Urządzenie można także sparować z urządzeniami takimi jak iPhone, iPad, iPod, różnego rodzaju smartfonami, tabletami czy przenośnymi konsolami. Użytkownicy, którzy nie posiadają urządzeń z modułem Bluetooth mogą podłączyć swój player za pomocą kabla (w zestawie).

Party głośnik Conceptronic Bluetooth 4.0 zaopatrzono w pasywny subwofer o mocy 5 W i dwie satelity o mocy 3W. Wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh, wystarcza na ok. 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki (średni poziom głośności). Dodatkowo użytkownik na dyspozycji radio oraz kilka przycisków do zarządzania poziomem basu i głośności.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 229 zł.

Cechy urządzenia:

– USB 2.0
– Typ: 3,5 mm jack (s) AUDIO
– Bluetooth 4.0
– Obsługiwane karty pamięci SD/TF
– Kolor: Black/Red
– Subwoofer
– Liczba satelitów: 2

Dane techniczne:

– Moc satelitów: 3W
– Moc subwoofera: 5W
– Moc wejściowa: 5V 500mA
– Moc wyjściowa: 2.5W
– Długość (mm): 146
– Szerokość (mm): 359
– Wysokość (mm): 247
– Waga (w gramach): 1620
– Waga baterii (w gramach): 43,6

Dodaj komentarz