ADATA zaprezentuje nowe produkty podczas CES 2014 [PR]

Tajpej, Tajwan – 19 grudnia 2013 – ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i urządzeń korzystających z pamięci NAND Flash, zaprezentuje nowe produkty podczas International Consumer Electronic Show (CES), odbywającego się w Las Vegas od 7 do 10 stycznia 2013 r.

Goszcząc w pięciogwiazdkowym hotelu Venetian Resort, ADATA przedstawi mediom i partnerom z całego świata swoje najnowsze produkty z segmentu ładowarek przenośnych dla urządzeń mobilnych, dysków SSD, modułów pamięci DRAM i pamięci przenośnych.

Firma ADATA jest nieustanne aktywna, dzięki czemu przoduje w dostarczaniu na rynek najnowszych technologii. Tegoroczny CES będzie doskonałą okazją do zapoznania się na żywo z popularnymi, czołowymi produktami firmy, w tym m.in. pamięciami wyczynowymi XPG 3100, jak również najnowszymi modułami DDR4 RDIMM 1.2v 2133 w wersjach o pojemności 4, 8 i 16 GB. Wygląda jednak na to, że najbardziej imponującym produktem tegorocznej wystawy będą dyski SSD korzystając z interfejsu PCIe i oferujące transfer rzędu 1800 MB/sek. Są one stworzone specjalnie dla potrzeb ultrabooków, wysokowydajnych tabletów i hybrydowych nośników mikro-SSD.unnamed (1)

ADATA jest marką rozpoznawaną szczególnie dzięki swojej wysokiej pozycji w segmencie technologii SSD. Obecnie firma znajduje się w rynkowej czołówce przedstawiając produkty z interfejsem PCI Express korzystające z najnowszego kontrolera LSI. Wdrażając najnowsze standardy, takie jak specyfikacja M.2, czy pojemności dysków półprzewodnikowych sięgające nawet 2 TB, firma w jednej chwili dramatycznie podwyższa najwyższą dostępną pojemność dysków SSD na rynku. Dyski ADATA PCIe SSD przełamały limit przepustowości SATA Gen 3 i zapewniły oszałamiające prędkości transferu rzędu 1800 MB/s. Ta nowa linia produktowa zapewni najmocniejszym i najdroższym komputerom przenośnym oraz serwerom opcję zastosowania nośnika danych lepszego niż kiedykolwiek wcześniej.

ADATA wprowadza także na rynek produkty mikro-SSD, w których kontroler SSD i kości pamięci NAND Flash są upakowane w pojedynczym czipie. Ten nietuzinkowy, miniaturowy projekt może być z łatwością zastosowany w konstrukcji tabletów, ultrabooków, czy hybrydowych dysków twardych. Rezultatem ich użycia jest znacznie zwiększona wydajność systemowa bez wzrostu masy czy wielkości urządzenia.

Podczas targów CES zostanie także zaprezentowana nowa generacja bezprzewodowych akcesoriów doładowujących, wskazując ukierunkowanie starań firmy ADATA na rynek akcesoriów dla urządzeń przenośnych i produktów bezprzewodowych. Najnowsza, bezprzewodowa podstawka ładująca ADATA Elite CE700 wskazuje rewolucyjny sposób ładowania kompatybilnych smartfonów, wykorzystując technikę indukcyjną i eliminując potrzebę użycia przewodów i niewygodnych przejściówek, czy zasilaczy. Poprzez proste umieszczenie na podstawce ładującej, energia jest automatycznie i bezprzewodowo przekazywana do urządzenia. Odwiedzający stoisko ADATA będą mieli okazję by zobaczyć przyszłościowe trendy tego dynamicznie rosnącego segmentu rynku.

Spośród zewnętrznych dysków twardych ADATA zaprezentuje m.in. nowy model serii DashDrive Elite, czyli elegancką propozycję najszybszego na rynku dysku przenośnego z interfejsem USB 3.0, opartego na modułach pamięci Flash. Uczestnikom CES zaprezentowane zostaną także karty pamięci serii Premier i Premier Pro w różnych wersjach pojemnościowych, różnych rozmiarach i standardach.

Mając na celu stosowanie się do najlepszych praktyk biznesowych firmy „zielonej” i przyjaznej środowisku, ADATA zaprezentuje wiodącą technologię tajwańskiego przemysłu LED. Korzystając z bogatego doświadczenia wynikającego z wieloletniej obecności i sukcesów w międzynarodowych kanałach sprzedaży, ADATA zaprezentuje szeroką paletę rozwiązań oświetleniowych LED, które wpisują się w obietnicę najwyższej jakości i satysfakcji klientów marki. Informacja o wystawie CES 2014:

7 – 10 stycznia 2014 (4 dni)
10:00 – 18:00 we wtorek, 7 stycznia
9:00 – 18:00 w środę i czwartek, 8 – 9 stycznia
9:00 – 16:00 w piątek, 10 stycznia

Showroom ADATA: Venetian Resort Hospitality Parlor
Adres: 3355 Las Vegas Blvd., South Las Vegas, NV 89109

Dodaj komentarz