QODE Ultimate Keyboard Case

QODE Ultimate Keyboard Case marki Belkin to wyjątkowe urządzenie łączące funkcjonalność wygodnej klawiatury i doskonałą ochronę dla iPada Air.
Wykonana z ultra cienkiego i lekkiego aluminium klawiatura wpisuje się w unikatowy design produktu Apple, a urządzenie jest lżejsze od samego iPada Air, który w swojej kategorii wyznacza nowe standardy mobilności. QODE jest na tyle kompaktowy, że bez problemu zmieści się w małej torebce, jak i zapewnia kompleksową ochronę dla tabletu bez względu na okoliczności.

QODE Ultimate Keyboard Case dzięki wygodnemu rozmieszczeniu elastycznych klawiszy, gwarantuje komfort pisania zastrzeżony dotąd dla najlepszych laptopów. Zapewnia szybsze i dokładniejsze pisanie niż na ekranie samego tabletu, nie zajmując przy tym przestrzeni ekranu. Ponadto QODE posiada funkcję „inteligentnej klawiatury” – włącza się wtedy, gdy tego potrzebujesz, bez konieczności szukania przycisku zasilania. Wytrzymała bateria umożliwia ciągłe korzystanie z urządzenia nawet przez 264 godzin (do 4300 godzin w trybie czuwania).

QODE pełni jednocześnie funkcję stojaka na tablet, dzięki odsuwanemu tyłowi możesz umieścić iPada w zależności od preferencji pod jednym z trzech kątów widzenia. Urządzenie zapewnia stabilność nawet podczas pisania z tabletem na kolanach – pozycja iPada jest utrzymywana przez dwa magnesy neodymowe. 372

QODE Ultimate Keyboard Case to niezbędne urządzenie dla iPada Air, które ułatwi nam pracę i codzienne korzystanie z tabletu w każdych warunkach.

Dodaj komentarz