Prapremiera najnowszego tabletu TB Touch Ignis 8

Ruszyła przedsprzedaż najnowszego modelu tabletu TB Touch – Ignis 8. Metaliczny, szampański kolor, wygodny rozmiar, technologia IPS, dostęp do darmowego Internetu Aero2 oraz GPS pozwalający na korzystanie z dowolnej nawigacji – to tylko niektóre z jego atrybutów.

TB Touch Ignis 8 został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, poszukujących sprawnego i komfortowego tabletu w przystępnej cenie. Jest to jeden z najmniejszych modeli (7.85”), dostępnych zarówno w ofercie TB Touch, jak również na polskim rynku tabletów.

Aluminiowa obudowa Ignis 8 gwarantuje mu podwyższoną ochronę oraz podkreśla jego minimalistyczny design. Urządzenie to charakteryzuje się nie tylko eleganckim i ultra nowoczesnym wyglądem, ale również niezawodną jakością wyświetlanego obrazu HD. Zastosowanie matrycy IPS zapewnia wygodę, ponieważ oferuje szerokie kąty widzenia, a obraz nie ulega zniekształceniu oraz przyciemnianiu, bez względu na to w jaki sposób trzymamy urządzenie. Ponadto mocna bateria pozwala na oglądanie filmów FullHD lub granie w najbardziej wymagające gry nawet przez 4 godziny.

Model Ignis 8 gwarantuje swobodę i komfort użytkowania. Urządzenie to, dzięki uniwersalnemu rozmiarowi oraz wydajnej, zapewniającej szybki transfer, bezprzewodowej komunikacji WiFi, jest optymalnym towarzyszem podróży i produktem pierwszego wyboru dla osób ceniących niezależność i mobilność. Dodatkowo został on wyposażony w wbudowany modem 3G, zapewniający szybki dostęp do Internetu. Nawiązanie połączenia z siecią następuje automatycznie po włożeniu karty SIM. Zastosowany modem pozwala również na korzystanie z darmowego Internetu, oferowanego w usłudze Aero2.

 

Dodaj komentarz