Nowość od Microlab – Solo 9C

Na polski rynek trafił właśnie zestaw głośnikowy Microlab Solo 9 C, zaprojektowany przez Petera Larsena – światowej sławy eksperta w dziedzinie akustyki. Nowe głośniki wyróżniają się doskonałym brzmieniem oraz wejściem HDMI, którego brakowało we wcześniejszych wersjach.

Nowe głośniki 2.0 Microlab SOLO 9C zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie we współpracy z różnymi urządzeniami multimedialnymi (np. odtwarzacze DVD/CD/VCD, komputery, cyfrowe odtwarzacze). Klasyczny design w połączeniu z zaawansowaną technologicznie konstrukcją sprawiają, że są one idealną propozycją dla ludzi ceniących sobie najwyższe parametry akustyczne oraz oryginalne wzornictwo. Dodatkowo SOLO 9C zostały wyposażone w wejście i wyjście HDMI umożliwiające przesyłanie cyfrowego sygnału audio o najwyższej jakości.

Głośniki 2.0 Microlab SOLO 9C to połączenie profesjonalnego wyglądu oraz najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych z dziedziny akustyki. Obudowa głośników została w całości wykonana z najwyższej jakości MDF’u charakteryzującego się spójną strukturą wewnętrzną, co zapewnia znakomite właściwości akustyczne. Każda z kolumn posiada specjalną ochronną maskownicę, która zapewnia doskonałą protekcję przed kurzem. Kolumny wyposażone są w specjalny sterownik, który za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania pozwala w prosty sposób na zmianę natężenia tonów niskich (basów), wysokich oraz głośności. Czynności te możemy również wykonać przy pomocy pokręteł znajdujących się z boku kolumny aktywnej. Kolumny są ekranowane magnetycznie, co pozwala umieścić je bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych i monitorach, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego na te urządzenia.

Zestaw Microlab SOLO 9C jest dostępny w cenie 849zł i został objęty 2-letnią gwarancją producenta. Więcej informacji na temat firmy Microlab można znaleźć na stronie www.microlab.com.

Parametry techniczne:

  • System dźwięku: 2.0
  • Łączna moc zestawu RMS: 140 W (2 x 70 W)
  • Zakres częstotliwości: 50Hz – 20KHz
  • Odstęp sygnału od szumu: > 80dB
  • Separacja kanałów: > 60dB
  • Głośnik niskotonowy: 6,5” (8 Ohm)
  • Głośnik średniotonowy: 6,5” (8 Ohm)
  • Głośnik wysokotonowy: 1,5” (4 Ohm)
  • Interfejsy: wejście cyfrowe audio (optyczne TOSLINK i koncentryczne) oraz wejście i wyjście HDMI

Dodaj komentarz