HTC pokazuje pierwszy kolekcjonerski smartfon dla fanów Ligi Mistrzów

W oczekiwaniu na przyszłoroczny finał Ligi Mistrzów UEFA, który odbędzie się w Berlinie, firma HTC zaprezentowała 16 września pierwszy w historii kolekcjonerski smartfon dedykowany najlepszym rozgrywkom piłkarskim na świecie – HTC UEFA Champions League.

Smartfon UEFA Champions League to uznany i wielokrotnie nagradzany model HTC One (M8), który ozdobiony jest unikatowym, precyzyjnie wygrawerowanym pucharem Ligi Mistrzów UEFA.

Kolekcjonerski smartfon UEFA Champions League, stworzony z jednego kawałka aluminium, imponuje dbałością o szczegóły zarówno w kwestii wzornictwa, wykonania oraz wydajności. Fani piłki nożnej z pewnością będą pod dużym wrażeniem możliwości kolekcjonerskiego smartfona.

Wyraźny i przejrzysty 5-calowy ekran wkomponowany w oryginalną metalową obudowę ze szczotkowanego aluminium, z pewnością wytrzymają najbardziej emocjonujący mecz
i najbardziej szalony wybuch radości ze zdobytej bramki. Urządzenie jest swoistym „mobilnym hołdem” dla rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, o którym marzyć będzie każdy kibic.

Smartfon HTC UEFA Champions League Trophy stworzony został specjalnie dla fanów piłki nożnej. Dzięki funkcjom, takim jak Motion Launch™, która umożliwia wykrywanie położenia
i ruchu smartfona, HTC BoomSound™, który dostarcza niezwykle czysty i bogaty dźwięk oraz niesamowitym możliwościom fotografowania, HTC One (M8) daje piłkarskim kibicom niepowtarzalną możliwość jeszcze lepszego przeżywania ulubionych wydarzeń sportowych. Kolekcjonerski egzemplarz to niezbędny kompan tegorocznej edycji rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA.

Ponadto funkcja HTC Duo Kamera z technologią UltraPixel™ pozwala wykonywać niesamowite zdjęcia przy każdym świetle, dzięki czemu kibice nie przeoczą żadnego fragmentu najciekawszych wydarzeń na boisku.

Warto podkreślić, że walory estetyczne smartfona HTC UEFA Champions League Trophy mogą być uzupełnione przez niesamowite materiały z HTC Football Feed — aplikacji na Androida udostępniającej wiadomości, najnowsze statystyki, analizy i materiały na wyłączność z każdego meczu rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA.

 

Kolekcjonerski smartfon HTC UEFA Champions League Trophy będzie dostępny wyłącznie
w akcjach promocyjnych HTC.

Dodaj komentarz